Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az animésekről?

Mit gondoltok az animésekről?

Figyelt kérdés
Természetesen főként olyanok válaszát várom, akik nem néznek animét. Én elég sok animét láttam/nézek, és úgy érzem az emberek ezt a "nyomisággal" kapcsolják össze. Az én stílusom például cseppet sem olyan, mint a legtöbb animés ismerősömé, ezért rólam meg sem szokták mondani, hogy az vagyok, de miután elmondom mindig meglepődnek, furcsán néznek rám, vagy megkérdezik miért nézek egyáltalán. Nem értem, hogy ha gáz, miért az. Tényleg kíváncsi vagyok, a külső szemlélők mit gondolnak.

2017. nov. 5. 02:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8-as nagyon szépen megfogalmaztad :D
2017. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 AnimeFanGirl77 válasza:
54%
Az anime jó, így aki animés az rossz ember nem lehet. (Animés vagyok)
2017. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a többség ha hallja azt a szót hogy anime akkor nagy szemű, baromi színes nagy fejű, romantikus, szuperhősös, abszurd rajzfilmekre gondol. Ezeket én sem szeretem, mert 25 évesen, nem is nekem szólnak már ezek, a gyermeki intelligenciára épülő történetekkel...


Nem szoktam mostanában nézni mert nem találtam olyat ami lekötne. Az animációkat viszont szeretem, ha az szép, nem eltúlzott, és történetileg is érdekes.


Másrészről meg ezek az emberek ha felnőtteknek szólókról hallanak gondolom a hentai ugrik be nekik, ami megint más.


Egyébként szívesen vennék egy pár ajánlást jó animékről.

2017. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
Semmi gondom nincs velük.Ők azt szeretik nézni én pedig mást.Ez a legnagyobb baj az emberek többségével.Mindig azzal foglalkoznak,hogy ki mit néz,csinál,hallgat.Ez az ő privát terük.
2017. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
"Egyébként szívesen vennék egy pár ajánlást jó animékről." És milyeneket kedvelsz? Háborús, drámai, vicces, esetleg sci-fi...? Kapásból érdemes seinen vagy josei kategóriában keresni, az felnőtteknek szól.
2017. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


#13

Rossz helyre jöttél ajánlást kérni. Ide többségében pontosan az a réteg jár, akiknek az a fajta anime szól, ami téged már nem érdekel. Ha meg megpróbálják megerőltetni magukat, hogy olyat ajánljanak, ami érett (szerintük), még rosszabb, mintha maradnának a kaptafánál.

2017. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
A #3-as egy tökéletes példa, azokra a begyepesedett emberekre akiket kerülnöd kell, és mivel ilyen őszinte volt ezért tudod is hogy miért.
2017. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam animét, és nincs is bajom azokkal, akik nézik. DE! Amikor két olyan barátnommel vagyok akik mondjuk néznek, akkor elkezdenek egymással fura szavakat használni,más lesz a hanghordozásuk is, és egyszeruen nem birják ki, hogy ne ezekrol beszéljenek, és ez az ami zavar, mivel igy kiszorulok a beszélgetésbol. És ezt nem csak ez a két barátnom csinálja, hanem ha a társaságban egynél több animés van, akkor szinte mindig ez van. Persze, értem, közös téma, örulnek egymásnak, stb stb. De mások is vannak ott. Amugy manapság már minden második ember néz ilyesmiket, ugyhogy abszolút nem szokatlan.
2017. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#19

Ez minden hobbinál így van, amit egy csoportban többen űznek, egyvalaki pedig pont nem. Vagy csak egy társaság több tagja csinált együtt valamit, amiből egyvalaki pont kimaradt. Volt ez velem, amikor én pont nem mentem egy fesztiválra, amire a barátaim igen, vagy amikor egy barátunk pont nem járt el velünk biliárdozni és bowlingozni és az ottani közös élményekre terelődött a szó.


Pláne egy nem túl összeszokott társaságnál, ahol gyakorlatilag csak egy közös hobbi lehet a beszédtéma.

2017. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Ana828 válasza:
100%

Én majdnem egy éve nézek animéket (ennek ellenére már rengeteget láttam) és egy barátom ajánlására kezdtem el nézni őket.

Persze mielőtt elkezdtem nézni nem volt róluk különösebb vélemények de azért hallottam róluk negatív kritikát.


Az a baj szerintem h a legtöbben csak a hentai, a yaoi meg társai és a kicsiknek szóló animékről hallottak (különösen azóta h a tévében sem adnak normális animéket) így ezek alapján ítélik meg a műfajt.

Ezt egyébként több nem animés ismerősöm is alátámasztotta, mondta.


Szerintem ugyanannyira mondhatóak az animések "katzantnak"

2017. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!