Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért akarnak...

Az emberek miért akarnak ilyen kétségbe esetten egyediek lenni?

Figyelt kérdés

Pl., ha itt felteszel egy kérdést, hogy "ki jobb és ki balkezes, de őszintén!", akkor 10/8 ember azt írja, hogy bal...

Pedig ez csak egy hülye anonim oldal.


2017. nov. 5. 11:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért!
2017. nov. 5. 11:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedinek lenni jó.De nem kéne hazudni azért hogy "egyediek" legyenek.Mindenki egyediség.És sokan azt hiszik hogy valami egyedi azt csinálják és akkor már nem lesz semmi sem egyedi.Tulzásba viszik az "egyediséget".Az egyediség most felkapottab téma szerintem :)
2017. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Engem egész életemben kiközösítettek, mert fura voltam, szociális viselkedés, érdeklődés, stb.

Sokáig azt hittem, hogy na én egyedül szenvedek ilyenben.

Aztán jött a net, és rácsodálkoztam, hogy kb. minden 20ik kamasz/felnőtt ilyen lehetett, ezekkel a problémákkal küzd. :D Őszinte leszek én örültem volna neki anno, ha tudom, másnak is vannak ilyen problémái, és lett volna rá megoldás.


Vannak ismétlődő mintázatok mindenhol, természetben, viselkedésben, szubkultúrához kötött öltözködésben stb. Nagyon egyedi embert szinte lehetetlen találni.


Van egy ismerős lány, aki folyamatosan bizonygatja nekem is, hogy ő mennyire különleges, MÁS. Közben annyira tipikus minden reakciója, az öltözködése, a gondolkodása, hogy na.

Ő is azt csinálja, hogy megoszt ilyen nagy bölcsességeket a közösségi média "káros hatásairól", közben folyamatosan ott lóg és posztolgat.

2017. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem azért érdemes különbséget tenni aközött, akiről lehet látni, hogy kétségbeesetten próbál egyedinek tűnni, meg aki sok pózer között tényleg egyedi, csak már nem akarjuk neki elhinni. Utóbbira én a gyk-n saját részről tapasztalok példákat... leírom magamról az igazat, hogy nem tetszenek az izmos pasasok, páromnak nincs kocsija és többet keresek nála... erre megkapom, hogy hazudok meg görcsölök. Pedig tényleg ez van...


De ismerek olyan embert, akin tényleg látszik, hogy görcsösen egyedi akar lenni. Amikor vki elkezdi, hogy "áh, ezt a zenekart régebben szerettem, de most, hogy ennyi hülye tini hallgatja, már nem", meg látszik, hogy feszeng a sok polgárpukkasztó cuccban, de nem venne fel egy sima szerelést, mert akkor nem elég "különleges".

2017. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!