Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érez egy 25-30 közötti...

Mit érez egy 25-30 közötti férfi, amikor bejelöl egy 16 éves lányt facebookon?

Figyelt kérdés

Pár hete folyton betalálnak pedofilok facebookon... Az adatlapomon ott van egyértelműen, hogy 16 vagyok. A profilképem nincs kint a mellem, se a seggem, csak szimplán az arcom.

Mit éreznek, amikor bejelölnek? Valószínűleg annyira magányosak, hogy egy 16 éves társaságát keresik??


2017. nov. 12. 00:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
állitsd be h csak ismerősök simerősei jelölhessenek vissza , vagy senki sem ,van egy ilyen beállitási lehetőség.
2017. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elég nagy esélye hogy, képedel csinált valaki egy profilt.Én férfi vagyok idegen emberek köszöntek rám az utcán és nem voltam fent közöségi oldalon.Egyik nap fel mentem és kamu profil volt a nevemel meg képemel amit az egyik osztálytásam csinált.Én ezért is utálom közöségi oldalakat mert nagy vicc az egész a kép telefonján csinálta a suliban amikor tanultam persze nem kérdezet meg.Azota fent vagyok a közöségi oldalon persze kép nélkül hogy, valami beteg ne ismételhese meg.
2017. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad visszajelölni idegent. Utcán nem szabad ismerkedni. Ismerkedj a munkahelyeden, a sportklubban, iskolában, könyvtárban, ahol rendszeresen találkoztok. Utcán és facebookon, vagy társkeresőn keresztül ne ismerkedj. Hallgass rám! Nagyon sok rosszindulatú ember van és még csak 16 éves vagy.
2017. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!