Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hiteles ez a...

Szerintetek hiteles ez a teszt extrovertált vs introvertált témakörben, ti látjátok a fotókat?

Figyelt kérdés
"Kitöltöttem ezt a tesztet, azt mondja minél többször látod a képet kirajzolódni, annál introvertáltabb vagy. Ti látjátok a képeket? Kiváncsi vagyok, mert ha mindenki látja, mindet, vagy senki, semelyiket, az meglepne :D Változó válaszok esetén szerintem jól kirajzolhatja, h az ember milyen, ebben a tekintetben.

2017. nov. 13. 02:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Ez inkább egy "mennyire van jól bekalibrálva a monitorod?" teszt.
2017. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, inkább az ember monitorjától és szemétől függ... én amúgy introvertált vagyok, és a tigrist nem láttam, de nem hiszem, hogy ettől függ.
2017. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is minden képet láttam a tigris kivételével,inkább introvertáltabb tipus vagyok.Bár nem vagyok társaságkerülő sem,elég sokfelé mozgolódok.De szeretk egyedül elmélkedni,rajzolgatni,sétálni a természetben,olvasni.Időnként vannak olyan napjaim,hogy nincs kedvem emberekhez.
2017. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

Nabazki! Közel 60 év után kell megtudnom, hogy én introvertált vagyok?

Egyébként mindig mondtam, hogy az az intro/extro egy maszlag, amit valami nő talált ki. Biztos, hogy nő volt, mert ők szeretik felcserélni az okot az okozattal.

Nem azért nem tud ugyanis valaki kommunikálni, mert introvertált, hanem azért zárkózik be, mert nem tud kommunikálni. Mert nem tanult meg! Mert számítógép mellett nevelkedett. Minden ember úgy van bedrótozva, hogy szereti azt csinálni, amiben jó, és rühelli azt, amiben gyenge. Itt is ez játszik. Ha valaki megtanulta a kommunikáció alapjait, és később is fejlődött, az mindig tud az emberekkel bánni, beszélni, hatni rájuk elhelyezkedni közöttük. Aki ebben gyenge, az meg jószerivel utálja még a látványukat is.

2017. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 CFB ***** válasza:

1 kivételével mindent láttam. És erősen extrovertált vagyok.

És egyébként ennek a tesztnek semmi köze nincs az ilyenhez, mint ahogy előttem már leírták, a számítógépedtől/telefonodtól és a szemedtől függ

2017. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Miquel: régen is voltak introvertált emberek. Vagy tőlem ne hívjuk őket introvertáltnak, ha zavar, hogy akkor még nem létezett ez a kifejezés. Mondjuk egyszerűen csak úgy, hogy rühelltek folyamatosan társaságokba járni, egész nap emberekkel lenni. Pedig akkor még számítógép sem volt. Sőt, az emberek nagy részének könyvei sem, és/vagy olvasni sem tudtak feltétlenül. Szóval sok mindent nem lehetett csinálni egyedül, mégis jobban érezték úgy magukat. Szóval ez az ok-okozat okfejtés, amit mondasz, szerintem nem állja meg teljesen a helyét.
2017. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, utsó. Valóban nagyon gyenge lábakon áll az okfejtésem.
2017. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én a tigrist nem láttam.
2020. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!