Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miér vonzodnak a lányok az...

Miér vonzodnak a lányok az idősebb pasikhoz? Miert nem tartják a korukbeli fiúkat annyira vonzonak mint az idősebbet? (kivétel van)

Figyelt kérdés
Szerintem az érettség nem korral jár,szóval ez nem lehet oka.De valami miatt még is. Vajon mi lehet az oka? Szeretném ha a válasz után leírnátok a korotokat is. Köszönöm.

2017. nov. 13. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
apakomplexus, nem törődött velük az apjuk vagy lehet egyáltalán nem is volt apjuk.
2017. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Pénz és még több pénz,egyrészt.

No meg egy tapasztaltabb palinak sokszor jobb a dumája túl van már sok mindenen ,sok kapcsolaton ,kalandon ,tudja mikor mit kell mondani és hogy kell szédíteni a buta lányokat.

2017. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

Halál se érti, a 30-35 körüli pasik is hétvégente berúgnak, buliznak aminek semmi értelme.

Esetleg a pénz miatt, viszi a lányt nyaralni, enni, jó kocsiban pózolhat a csaj.

21

2017. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha most körülnézek az utcán, elég sok tinifiú inkább nézki melegnek, mint férfiasnak, továbbá 90%uk vasággyal együtt 50 kiló.


A korombeli 27-28 évesek nagy része mamahotelezik, vagy mert lakásra gyűjt, vagy csak ebbe csomagolja, hogy nem AKAR önállósodni.


Ez nekem nem fér bele, nem tervezek olyannal lenni, aki lehet még 3 évig otthon lakik, és egy háztartást nem tud vezetni egyedül.


28 vagyok, diplomás nő, 23 éves korom óta egyedül élek (most már a kedvesemmel). Igen, ment pénz albérletre, de sokkal fontosabb volt, hogy a saját életemet éljem és többek között ne a szüleimmel egy házba vigyem az exemet.


A párom 34 éves, tanult, okos férfi, egzisztenciával és külön élettérrel. :)

Albérletezünk most is, de mindent felezünk (rezsi, bérleti díj). Nekem fontos, hogy együtt éljek a szerelmemmel, nem pedig x évig anyuci szoknyája mellett kelljen titokban szeretkezni, stb.


Megalázó (tisztelet a kivételnek!).

2017. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Jó, idősebb alatt én a 6-7 évet értem, nem a 15-öt :)
2017. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

szerintem az erettsegi korral jar

... kivetel van persze es nagyon ritka


a fiuk kesobb ernek, mint a lanyok ezt mindenki tudja


25 eves vagyok

30-45 kozott a legvonzobb egy ferfi

2017. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Mert általában a nők érettebbek gondolkodásban, a férfiak inkább kevésbé, ennek a kompenzálására kell a különbség.


24N, férjem 34

2017. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tévhit hogy a fiuk később érnek meg mint a lányok. Inkább igy lenne a helyes: Érzelmileg a fiuk később érnek meg mint a lányok. Érettség szempontjából azonos. Sok érettlen csitri van és sok érettlen kispáwa. De ugyan akkor sok érett fiu van es érett lány is van 18-20 ev körül. Az én véleményem szerint a válasz az apakomplekszusban keresendő. Én tapasztalatból mondom hogy nálam jóval fiatalabbakkal értelmesebben eltudtam beszélgetni mint nálam idősebbekkel, de volt hogy fordítva is. Szóval egyértelműen tudatalatti ez a vonzodás a nőknél( mert érdemi magyarázat nincs rá) és az evoluciohoz is lehet köze.
2017. nov. 13. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
evolúció
2017. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, milyen korosztályt értesz lányok alatt.

Van egy olyan kor, amikor már tényleg nem kor függvénye az érettség, van, amikor még igen. Én pl. tinikoromban nem tudtam megtalálni a hangot a korosztályombeli fiúkkal, és ugyanígy az osztály 12 lánya közül kb. 7-8. A lányok tinikorban korábban érnek (itt most az érzelmi, gondolkodásbeli érettségre gondolok). Azt vettem észre, hogy mi lányok már érdeklődünk a pszichológia, érzelmek, emberi sorsok, közélet, kultúra, irodalom stb. iránt, míg a srácoknál volt 3 kategória: 1) akit csak a szgépes játékok és szerepjátékok érdekelnek, 2) aki azt hiszi, attól felnőtt, hogy minden hétvégén berúg és cigizik, 3) aki megrekedt ovis szinten és az a legfőbb szórakozása, hogy rohadt almával, papírgalacsinnal, aludobozos kólával stb. dobálózik, köpőcsövezik, ilyenek. Volt kb. 2 srác az egész osztályban, akivel értelmes dolgokról is lehetett beszélni. (hozzátenném, nem egy putri szakközépiskoláról van szó - máshol gyanítom, nem ilyen durva ez érettségbeli különbség aránya, mert éretlen tökhülye tinicsajok is vannak, de az tendencia, hogy több lesz érett mondjuk 13-14 éves korára, mint fiúból)

Aztán olyan 19-20 éves korra ez kiegyenlített lesz.


Én most vagyok 28 éves, és még mindig az idősebbek tetszenek, olyan 3-10 év korkülönbséggel az ő javukra. Ebben sztem csak a személyes ízlésem játszik szerepet, mert sosem tetszettek a kisfiús kinézetű, sima arcú, szőrtelen stb. emberek. (nem apakomplexus, mert az apám korabeliekre sosem buktam)

2017. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!