Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miér vonzodnak a lányok az...

Miér vonzodnak a lányok az idősebb pasikhoz? Miert nem tartják a korukbeli fiúkat annyira vonzonak mint az idősebbet? (kivétel van)

Figyelt kérdés
Szerintem az érettség nem korral jár,szóval ez nem lehet oka.De valami miatt még is. Vajon mi lehet az oka? Szeretném ha a válasz után leírnátok a korotokat is. Köszönöm.

2017. nov. 13. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
20 éves egyetemista lány vagyok, az eddigi életem során egy pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy egy velem egykorú sráccal legyen bármilyen komolyabb kapcsolatom. Egyszerűen csak azért, mert nem illettem soha az osztálytársaim, szaktársaim, egyéb velem egykorú ismerőseim közé. A fiú ismerőseim nagy százaléka (még egyetemen is) olyan, akinek még a szakálla sem nő, 15 éves kora óta ugyanolyan stílusú ruhákat hord, ránézésre azt feltételeznéd róluk, hogy a s*ggüket is az anyjuk törli ki. Szerencsére az egyik előző válaszban leírt "papírgalacsinnal dobálózó" kategóriával már nem találkozom egyetemen :D A többiek pedig isznak, buliznak, egyik lánytól mennek a másikhoz. Ezek közül egyik csoport sem olyan, amivel azonosulni tudnék. Egy idősebb férfi (mondjuk max. 10 évvel idősebb, nem sugardaddy meg apakomplexus kategória) jóval komolyabb, határozottabb, önállóbb, nem csak azért kell neki egy kapcsolat, hogy éppen legyen kivel szexelnie, hanem együtt tervezi velem a jövőt.
2017. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a válaszokat!
2017. nov. 14. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!