Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom a barátom jelszavait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom a barátom jelszavait (kivétel GYÍK). Megnéztem 1-2 dolgot és kiderült hogy egy idősebb csajról kérdezgetett. Most akkor mi is van?

Figyelt kérdés
Itt írt ki egy kérdést.Először azt hittem rólam van szó aztán kiderült hogy egy 10 évvel idősebb lányról van szó!Vagyis írta a kérdés kiegészítése ként hogy 29éves a csaj.Hihetetlennek hangzik mert mindig azt mondja hogy neki nem jönnek be az idősebb "lányok".Most akkor mi van?Megcsal?Mert azt nem hinném mert nagyon jól megvagyunk már 2 éve.Még arra gondoltam hogy eltévesztette és 19 helyett véletlen írt 29-et.Vagy valaki másnak kérdezett...Szerintetek?Köszönöm a segítséget
2009. aug. 24. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem tudom. tőle kérdezd mert más sem fogja tudni.
2009. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis minden lehetséges...de ha te 19éves vagy és ő 29et irt akkor több a valószinusege hogy eltevesztette...a kerdest esetleg leirhatod amit kerdezett rolad illetve egy masik lanyrol.
2009. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kerdezd meg tole de bizos nem fog orulni neki h belepsz az o jelszavaval...
2009. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a barátod jelszavait kivéve a GYIK ( gyakran ismételt kérdések ) :D na mindegy.

Ha nem vagytok meg jól két éve akkor minek vagytok együt,igen lehet hogy megcsal, vagy meg akar,mert ő is érzi hogy nemmegy kettőtök közt. Ülj le vele és beszéld meg, kérdezd meg tőle, hogy hányadán álltok, és ő mit szeretne.

2009. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

előző: aztírta, hogy JÓL megvannak 2 éve.

sztem vanrá esély h eltévesztette, de nézd meg h a kérdés illik e rád, szóval h elvileg szólhatna e rólad. mertha az nemrólad szól, akkor sztem eléggé egyértelmeűn lejön h az neménvagyok, akiről a kérdés szól.

2009. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi tudjuk egymas jelszavat a parommal mindenhova, ebbe semmi furcsa nincs, nincs titkolni valom, neki sincs. Lehet, hogy eltevesztette, de valoban jobb lenne ha belinkelned a kerdest.
2009. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bogaram! a 2-es és az 1-es gomb egymás mellett van!! =) Tuti elnyomta!!
2009. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az uccsó megnyugtatot...:) És igaz hogy azt írtam hogy jól megvagyunk!NEm lenne jó ha belinkelném mert akkor ő is tudná hogy róla van szó.És ha tényleg csak elnyomta nem szeretnék féltékenykedni...:(:)MErt már így is túlságosan az vagyok...
2009. aug. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!