Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak/tegyek? (SEGITSÉG)

Mit csináljak/tegyek? (SEGITSÉG)

Figyelt kérdés
A karomon NAGYON sok szőr van,és 12 éves vagyok!!Anyáék szerjnt azert van mert nagyon dús a hajam(ami igaz...).De attól még nagyon zavaró,és nagyon gáz!Tudom hogy másoknak is van,de nekem ténleng NAGYON LÁTSZIK!

2017. nov. 20. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fiú? lány?
2017. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szőkítés. Kozmetikusnál is csináltathatod, én itthon szoktam. Sokkal olcsóbb, egyszerűbb. No nem mintha kozmetikusnál annyira drága lenne, de annyiból megveszed az alapanyagot is.
2017. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én epilálom. Régebben gyantáztam. Nagyon sok, hosszú (1,5 - 2 cm) szőr volt rajta, szőke színű és undorító volt sajnos, szóval ha tenyleg annyira sűrű és hosszú szálak vannak, akkor nem "elég" a szőkítés, le kell szedni.

26N

2017. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Egy ideig én is szedtem, próbáltam gyantát is, de utáltam amikor visszanőtt és szúrt, úgyhogy visszatértem a szőkítéshez. Nekem kb 1 cm ahogy nézem, hát ez se túl rövid de legalább nem olyan feltűnő mint anno eredeti színében volt.

Nekem anyu szedte le először olyan 10-12 éves koromban krémmel, mert a suliban kicikiztek a világból és nem mertem rövidujjút felvenni.

2017. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy, akkor hormonzavar is lehet. A dús haj nem függ össze a kar szőrével, csak könnyebb ezzel elintézni, mint kivizsgáltatni.
2017. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös


Vagy csak egyszerűen ilyen a karja. Tudom most ez a hormonhiszti nagy divat, hisz férfiak nőknek érzik magukat és fordítva, vagy még nem tudják. Vannak férfiak, akik gyantázzák magukat tetőtől talpig és feszülős ruhákban járnak... nekik milyen fajta zavaruk van?

2017. nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt a hormonszinttel riogatni. Van aki egyszerűen ilyen alkat.Nálunk a hugomnak is ilyen. Saccra van vagy 3 centis szőr a karján,lábán és a suliban mindig emiatt cikizték.Neki is lekrémezte anya már 11 évesen.
2017. nov. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket❤Olyan krémet hol lehet kapni???
2017. dec. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!