Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a boldogság? Számotokra mi...

Mi a boldogság? Számotokra mi az? Mi az, amitől nem vagytok boldogok?

Figyelt kérdés
Írnátok egy-egy példát ezekre?:)
2017. nov. 29. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Boldogság, amikor apró dolgoknak örülök őszintén.

Friss hó, hulló levelek, szép zene, félálomban tudatosul bennem, hogy szabadnapos vagyok, és tovább lehet aludni...

De van, hogy ok nélkül is rámjön ilyen "istenem, én olyan boldog vagyok" érzés.


Nem vagyok boldog, ha beteg vagyok, vagy ha egy szerettem beteg, ha önhibámon kívül valami kár ér, és hasonlók.


24N

2017. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A boldogság szerintem a tartós stabilitás, kiegyensúlyozottság és elégedettség. Nem érzem magam annak, mert ezek közül körülbelül minden hiányzik hozzá. De dolgozom rajta, próbálom nem elhagyni magam. Egyébként szerintem a maximalizmus, saját magunk túlhajszolása akármivel kapcsolatban nem vezet boldogsághoz. A boldogságot úgy tudod elérni, ha tisztában vagy vele, hogy mit érhetsz el, és miről érdemes lemondanod.
2017. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A boldogság lehet a teljes testi-lelki elégedettség és a jövőbe vetett bizalom érzése.
2017. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem például egy családi körben eltöltött hétvége is az.
2017. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!