Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire bánt meg, ha...

Titeket mennyire bánt meg, ha itt gyakori kérdéseken beszól nektek valaki?

Figyelt kérdés
Volt már olyan eset, hogy egy kérdésem kapcsán szóltak be, vagy épp próbáltak szétoltani miatta, és azt hittem, hogy az ilyesfajta vélemény névtelen emberektől nem fog érdekelni, de megvallom, azért maga a szándék nem esett jól még akkor sem, ha a beszólás teljesen hidegen hagyott. Ha veletek történik ilyesmi hogy élitek meg? Bánt, dühít, zavar, vagy semmit nem vált ki?

2017. dec. 1. 02:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
93%
Ne törődj velük!
2017. dec. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Engem felidegesít.
2017. dec. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Le$z@rom.
2017. dec. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Felidegesít, főleg mikor valaki primitív módon kezd el sértegetni, vagy szimplán kiforgatja a szavaimat. Aztán általában ha úgy látom hogy van értelme akkor kifejtem a véleményem róla, ha nincs értelme akkor hagyom.


Nagy általánosságban 2-3 környi "szóváltás" után arra jutok hogy az égvilágon semmi értelme hülyékre pazarolni az időt.

2017. dec. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Na meg vannak kérdezők akik direkt a veszekedésre mennek.


Mint a munkaügyis kérdező. Mindig kitalál egy sztorit aminek a lényege hogy "köcsög a főnök" és mindig a szegény ártatlan munkavállaló van szívatva.


És hiába érvelnek neki 10 oldalon keresztül, akkor is olyat válaszol amivel csak hergeli az embereket.

2017. dec. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Bosszanto, de egyaltalan nem banto.


Bosszanto, mert ilyenkor tisztaban van vele az ember, hogy a tuloldalon egy "verpistike" trollkodik akit jol valagba kellene rugni.

Viszont egyaltalan nem banto, mert sosem merem magam ilyenekhez, amugy is mar a bejelentkezesnel tudom, hogy ez lesz.

2017. dec. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Velem már történt. Feltettem egy kérdés a tini párkapcsolatok kategóriába oda írtam a végére a korom és a nemem.

Aztán sokan azt írták hogy még egy taknyos kisgyerek vagyok nem lehetek szerelmes mert még pici vagyok hozzá.

Én megsértődtem rajta de aztán rájöttem hogy nem kell vele törődni.

14/l(hamarosan 15)

2017. dec. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

én elég sok beszólást kaptam régen, kint volt még a nickem is

az elején zavart kicsit, rájöttem le kell szarni nem kell magyarázkodni

2017. dec. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha van benne igazság vagy nem tudok rá mit válaszolni, akkor nagyon bánt.

Ha csak ész nélkül oltogat, akkor fel se veszem.

2017. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Fel tudom húzni magam.

Olyankor kíméletlenül megválaszolom, ezzel kiöntöm a mérgemet és egyidejűleg törlöm a listámról, hogy ne is lássam a továbbiakban.

2017. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!