Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, ha hipochonder...

Mit tehetnék, ha hipochonder anyám?

Figyelt kérdés

Kollégiumban vagyok, mert elkapott egy mandulagyulladás, ami egyébként vírus, mert nincs magas lázam, csak a klasszikus tünetek, fáj ha nyelek és társai. Elmondtam anyámnak, és kicsapta a hisztit, hogy ez rá fog menni a szívemre, azaz a gyulladás, hogy azonnal antibiotikum kell és nyilván kell, de majd csak hétfőn megyek orvoshoz, addig tea+méz+citrom. de nem tud megnyugodni, rémképeket lát. Mit mondhatnék neki? Igazán elviselhetetlen?

Haza nem megyek mert kb 500km-re lakok, és jelenleg a mosdóig is problémás elmenni.


2017. dec. 2. 13:37
 1/3 anonim válasza:
Szia ! Bocsi tudom hogy nem pont most kérdezted de a jövöben jol johet.A hipochondria egy komoly betegség elég baj neki . Hogy hogy nyugtasd meg ? Mond neki hogy jobban vagy még ha nem is ettol nyugodtabb lesz.neked jobbulást:)
2017. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugtasd meg az anyukádat, hogy túl fogod élni, fekszel szépen és kúrálod magad.

Mondd azt neki, hogy van, aki ápoljon (akkor is, ha nincs).

Egyébként is már sokkal jobban vagy.

És ezentúl sapkát-sálat mindig veszel, vastag talpú bélelt csizmát is.

2017. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne tájékoztasd ezentúl a betegségedről az anyukádat. Úgyse tud javítani semmit olyan messziről.


Egyébként rendbe jöttél már?

2017. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!