Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ügyetlenség/értetlenség...

Ügyetlenség/értetlenség fejlesztése?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nagyon utálom hogy ilyen vagyok, és másokat is borzasztóan idegesít a lassú felfogóképességem. Nekem mindig legalább kétszer el kell magyarázni hogy mit kell csinálnom. Igazából legtöbbször elsőre mindent megértek, de aztán azt rosszul csinálom meg, és így nagyon könnyen felidegesítek mindenkit. Nagyon rosszul esik hogy másoknak kellemetlenséget okozok, de nem tehetek róla :( Ráadásul elég halkan beszélek, és ez is biztos frusztráló lehet. Rossz látni hogy a korombeliek milyen önállóak már most, míg én a telefont nem merem felvenni, vagy az orvoshoz egyedül elmenni. Sportolni már elkezdtem (túlsúlyos vagyok), de sajnos ez ilyen szempontból nem segített. Próbálom mindenkivel megszerettetni magam, mindig mosolygok, és mindenkinek odaadom a sulis jegyzeteimet, és a házit, talán így tudom kompenzálni a gyengeségeimet. Jövőre érettségizek, és jövőre egyetem, úgyhogy muszáj változtatnom, mert rettegek tőle hogy 20 éves koromra már egy besavanyodott, kiégett lány leszek, aki elhanyagolja magát, és soha sem mosolyog. Mit tudok tenni? Vannak gyakorlatok ügyesség/felfogóképesség fejlesztésére?

18/L


2017. dec. 2. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól nézel ki, akkor ismerek egy módot rá, hogy értelmet töltsünk beléd.
2017. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ptóbáld kizárni a zavaró tényezőket, csendesedj el az elmédben, a feladat elvégzésre, a probléma megoldásánál gondolj arra, mintha közben a kezedet egy kristálytiszta patakban merítenéd meg.
2017. dec. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld kizárni a zavaró tényezőket, csendesedj el az elmédben, a feladat elvégzésre koncentrálj, a probléma megoldásánál gondolj arra, mintha közben a kezedet egy kristálytiszta patakban merítenéd meg.
2017. dec. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 takarítás házimunka során is alkalmazható? Ha nincs kedvem valamihez pl kivinni a szemetet, akkor?
2017. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak rajtad áll, szerintem igen.
2017. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!