Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen problémám van? 16/F

Milyen problémám van? 16/F

Figyelt kérdés

Szóval,tesnevelésről van szó.Nem tudom elvégeznia feladatokat tesin,se labdajátékok,se talajtorna,semmi.Hiába probálom,gyakorlom...Ezenfelül nagyon ügyetlen vagyok.Már nagyon rég óta probléma,de nem tudom mi állhat a háttérben:

Voltam mindenféle orvosnál(ortopédia,gerinc),de semmilyen problémát nem találtak,izomsorvadás is ki van zárva.Emiatt a probléma az oka annak,hogy nem tudok beilleszkedni,és ez nagyon rossz.



2017. nov. 8. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és:Nem vagyok kövér,se extrém sovány 178/65
2017. nov. 8. 18:12
 2/3 EgriPeet ***** válasza:
62%
Légy határozottabb. Az ügyetlenséged a töketlenségedből adódik. Ne másokkal foglalkozz, csak próbáld meg jól érezni magad.
2017. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolj otthon, de fontos, hogy gyakorlásnál tudd, hogy mi a cél (mondjuk egy rúgásnál, bukfencnél) és azt tényleg próbáld is elérni,a mennyire csak tudod (és mindig a legjobb eredményt várd el magadtól, ne fordulhasson elő, hogy meglepődsz, hogy valami jobban sikerült), így az agyad ki fogja építeni azokat az idegi kapcsolatokat amikre a feladathoz szükség van. Az agyad szinte bármit meg tud tanulni, a lényeg csak, hogy tudja a célt és kapjon visszajelzést (ez esetben, hogy látod, érzed a próbálkozásaid eredményét). Ha egy petricsészényi patkány idegsejtet meg lehet tanítani repülőgép szimulátort vezetni, akkor te is meg tudsz tanulni focizni, vagy amit kell.
2017. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!