Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért volt ilyen tapló a kasszás?

Miért volt ilyen tapló a kasszás?

Figyelt kérdés
Öcsémmel (16/F) elmentünk bevásárolni. (Ilyenkor mikor leesik az első hó a parkolás főleg a super marketeknél káoszi tud lenni.) Mikor indultunk a kasszához akkor jutott eszembe, hogy nem vettem csirkemellet. Oda adtam öcsémnek a pénztárcám és előre küldtem ,hogy kapcsolja majd fel a fűtést a kocsiban. Viszont mikor indultam vissza a sorba akkor láttam, hogy a kasszás ott szidja öcsémet "Ezek a ma kölykök! Hülye vagy te, hogy nem érted? Menj innen még nem b**zatlak ki az őrséggel!". Több se kellett oda mentem tárgyalási szándékkal a drága kedves idegbajos kasszáshoz. "Álljon már le! Mi a probléma?" Szó szót követett aztán jött a manager a biztonságiakkal. Miután a pénztáros hölgyemény hátra fáradt a managerrel végre lehetett normálisan tárgyalni megbeszéltük, hogy a kaszás k**va szerint öcsém megfenyegette mivel nem adta oda neki azt a négy darab energiaitalt, amit ő ilyen nagyon gyanús esetekben csak személyigazolvány felmutatásának ellenében adhat ki. Ami testvéremnél nem volt. Erre öcsém megkérte a managert(teljesen vásárló barát korrekt úrról van szó), hogy akkor kérdezzen meg néhány vásárlót és nézz meg a kamera felvételeket, hogy történt az eset valójában. Azt mondta erre nincs szükség mivel belső eljárást indít a kiszolgáló személyzete ezen tagja ellen. Nekünk meg felajánlott a teljes vásárlás összegéből 40% kedvezményt és elnézést kért a kolléga viselkedés miatt. Magyarországon nem gondoltam volna, hogy átélek akár egyszer is egy ilyen papírforma szerinti korrekt vevőkezelést.

2017. dec. 3. 13:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
9%
energiaitalt 18 éven alulinak nem adnak papirforma szerint.Gondolom az öcséd sem az uri modorárol hires....üdv:egy kasszás...
2017. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

"Magyarországon nem gondoltam volna, hogy átélek akár egyszer is egy ilyen papírforma szerinti korrekt vevőkezelést."


Miért is? Nekem több ízben alkalmam volt már korrekt vevőkezelést megtapasztalni itthon, igaz, sose qrváztam le a kasszást azért, mert be akarta tartani a szabályokat. Pláne sz@ros energiaitalért, amire csak hülyék adnak pénzt.

2017. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Úgy kamu a kérdés ahogy van. Nyelvezetéből ítélve ez a munkaügyis kamukérdező.
2017. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
1. 14-től kéne kiadni.
2017. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez kamu.

Kedvezményt nem adhat, mert nem az övé az áru, ő is csak egy alkalmazott. Pénzt adhat vissza, ha te visszaadod az árut valamilyen indokkal (sértetlen állapotban).

Az energiaital nem alkohol, így kiadható bárkinek, nincs rá korhatár.

Le lehet állni a bolti eladók ellen indított gyűlölet-hadjárattal.

2017. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

"1. 14-től kéne kiadni."


Tökmindegy, a kasszás joggal kérte a személyit. A kérdező meg köcsög az öcsikéjével együtt.

2017. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

"Tilos ...

tizennegyedik életévét be nem töltött személy részére energiaitalt értékesíteni, illetv e

kiszolgálni."


[link]

2017. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Korrektek a kommentek ahogy látom. Ha valaki ilyen minimális szinten is alkalmatlan az emberekkel való kommunikációra akkor helyezkedjen el olyan pozícióban ahol ezt a képességét nem kell gyakorolni. Mondjuk azt a HR szakembert is megnézném aki ilyen embereket felvesz de lehet csak később omlott össze. Az energia italra kitérve. Én szoktam fogyasztani mert a tanulás, munka edzés háromság nekem nem megy koffein nélkül. A kávét nem szeretem szóval marad ez a megoldás. Öcsém pedig nem gondolom, hogy tapló "köcsög" lenne vagy alpári tapló ként viselkedett volna a kasszással. Nem adták neki oda az energiaitalt ő meg vissza kérdezett, hogy miért nem aztán mikor szent pénztáros nagyságos asszony befejezte a hegyi beszédet oda szúrt fél hangon egy "még ilyen hülye szabályokat istenem" innen indult a veszekedés. Értem én, hogy legtöbben a kis embert a szegény szerencsétlen végtelen sok műszakban dolgozó kasszást védik, ez a reflex saját vélemény szerint társadalmunkba van ivódva. Viszont ha valamelyik él harcos kommentelő gyermekével, testvérével történt volna ilyen eset a szem láttára érdekelne mit csinált volna. Izomból pofán veri a gyereket, hogy jól megnevelje? Mer a felnőtekke nem beszílünk így. Vagy patáliát csapott volna a prolisága minden kellékét bevetve? Tisztázzuk, hogy nincs semmi bajom pénztárosokkal általában véve. Ők is dolgoznak nem egy állom meló de van egy stabil fizetés és kész. Egyébként ha nem Józsikával a kis ideiglenes műszak vezetővel hanem a vállalati láncban jóval felette álló emberrel tárgyalsz igen is adhat kompenzáció ként árkedvezményt csak gondolom nagyon sok lesz vele a papír munka.
2017. dec. 3. 14:51
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Eléggé zavarosan fogalmazol.

Ez most nem a kasszások beskatulyázásaként kell felfogni, bárhol összefuthattál volna ilyennel. Nővérként, orvosként, busszofőrök közé is keveredhetett volna. Most épp kasszásnak állt a csaj.

2017. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Találkoztál egy havibajos hülyetyúkkal, én ebben a hónapban csak kb 20 ilyen idióta pénztáros, ügyfélszolgálatos, stb libával akadtam össze, akik kb azt hiszik minden esetben, mi vagyunk értük, és nem fordítva.

Én ezeket még takarítónőnek se venném fel, itt a gyk-n is van jópár ilyen félresikerült kasszásbözske.

2017. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!