Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért volt ilyen tapló a kasszás?

Miért volt ilyen tapló a kasszás?

Figyelt kérdés
Öcsémmel (16/F) elmentünk bevásárolni. (Ilyenkor mikor leesik az első hó a parkolás főleg a super marketeknél káoszi tud lenni.) Mikor indultunk a kasszához akkor jutott eszembe, hogy nem vettem csirkemellet. Oda adtam öcsémnek a pénztárcám és előre küldtem ,hogy kapcsolja majd fel a fűtést a kocsiban. Viszont mikor indultam vissza a sorba akkor láttam, hogy a kasszás ott szidja öcsémet "Ezek a ma kölykök! Hülye vagy te, hogy nem érted? Menj innen még nem b**zatlak ki az őrséggel!". Több se kellett oda mentem tárgyalási szándékkal a drága kedves idegbajos kasszáshoz. "Álljon már le! Mi a probléma?" Szó szót követett aztán jött a manager a biztonságiakkal. Miután a pénztáros hölgyemény hátra fáradt a managerrel végre lehetett normálisan tárgyalni megbeszéltük, hogy a kaszás k**va szerint öcsém megfenyegette mivel nem adta oda neki azt a négy darab energiaitalt, amit ő ilyen nagyon gyanús esetekben csak személyigazolvány felmutatásának ellenében adhat ki. Ami testvéremnél nem volt. Erre öcsém megkérte a managert(teljesen vásárló barát korrekt úrról van szó), hogy akkor kérdezzen meg néhány vásárlót és nézz meg a kamera felvételeket, hogy történt az eset valójában. Azt mondta erre nincs szükség mivel belső eljárást indít a kiszolgáló személyzete ezen tagja ellen. Nekünk meg felajánlott a teljes vásárlás összegéből 40% kedvezményt és elnézést kért a kolléga viselkedés miatt. Magyarországon nem gondoltam volna, hogy átélek akár egyszer is egy ilyen papírforma szerinti korrekt vevőkezelést.

2017. dec. 3. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

Ugye nem bánod, ha erősen kételkedem abban, hogy az eset úgy történt, ahogy te előadod? Saját bevallásod szerint ott sem voltál a szóváltás kezdetén. A kasszás - a fennálló törvényeknek megfelelően - kérte az öcsédtől az életkora igazolását, ő ezt nem tudta megtenni, csak beszólni volt képes, majd odamentél még te is pattogni, ketten egy ellen, holott TELJES JOGGAL kért a nő személyit. Gratulálok, igazán bátor és korrekt dolog volt.:D Egy épkézláb mondatot sem tudsz megfogalmazni, de azért játszod az agyadat, ami igencsak szánalmas.

Ami az energiaitalt illeti, az egyik tevékenységedhez sem létszükséglet. Legalább ne hirdetnéd nyilvánosan, mekkora hülye vagy.:D

2017. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 Ha csak kötekedni szeretnél akkor kérlek keres mást. Nincs hangulatom a hozzád hasonlókkal foglalkozni.
2017. dec. 3. 22:53
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy mindkét fél hibás volt. A pénztáros közölhette volna normális hangnemben is, pl. így: Ne haragudj, de nem adhatom oda neked az energiaitalt, mert engem büntetnek meg, ha megteszem. Az öcsédnek pedig nem kellett volna kiakadnia, mert a pénztárosnak esze ágában se volt kiszúrni vele, hogy nem akarta odaadni az energiaitalt; ő csak a munkáját végzi. Egyébként azzal Neked is illene tisztában lenni, hogy mit nem vásárolhat kiskorú a jogszabályok szerint; fizetted volna ki te az energiaitalodat, és esetleg akkor nem hoztad volna kellemetlen helyzetbe az öcsédet.
2020. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!