Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy barátnőm, aki folyamat...

Van egy barátnőm, aki folyamatosan néz. Már ijesztő. Mit jelent? Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
Lányok vagyunk. Az a lány, amikor ő úgy gondolja elkezd folyamatosan nézni. Amikor csinálok valamit érzem, hogy figyel és nagyon ijesztő dolog nekem ez. Már sokszor kértem tőle, hogy ne nézzen, mert ijesztő. Lehet ez nem nagy dolog, de szeretném tudni az okát. Köszi!

2017. dec. 5. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg tőlé, hogy mi frászt bamul rajtad annyira.
2017. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki...vagy épp rábámulással átkoz😀
2017. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vessz vele össze. Akkor, hogy nézne :D
2017. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen szimpatikus vagy neki. Kíváncsi mikor mit csinálsz. Rád van kattanva. Természetesen az sem kizárt hogy tetszel neki.
2017. dec. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ennyiből akár még a másodiknak is lehet igaza :D

A beállítottságaitól függően akár hajlamos lehet arra is, hogy megpróbáljon szemmel verni, ha hisz ilyesmiben...

Azt legfeljebb csak tőle fogod megtudni, mit bámul annyira, senki nem lát a fejébe, lehet benne akármi.

2017. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj, már ti ijeszgettek :D
2017. dec. 6. 09:58
 7/9 A kérdező kommentje:
De mi a fene. Van barátja, én meg lány vagyok.
2017. dec. 6. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Biszex is lehet😀 az is lehet, hogy féltékeny...csak ő tudná megmondani neked miért néz téged..kérdezd meg tőle
2017. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Naneeee. Féltékeny azért nem lehet, mert a barátjával sohasem találkoztam.
2017. dec. 6. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!