Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Miért néztek össze...

Fiúk! Miért néztek össze többször is egy lánnyal, ha nem jön be nektek?

Figyelt kérdés
Esetleg valamivel felkeltette az érdeklődéseteket? Egy elég magabiztos srácról van szó, néha már-már pofátlanul tud bámulni, de nem tudom eldönteni, milyen arckifejezéssel. Lehetséges, hogy szórakozik? Vagy netán zavarom?
2017. dec. 7. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Csukjam be a szemem, csak mert te épp útban vagy, vagy mit akarsz?
2017. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ, igyekeztem kihangsúlyoznin hogy "bámulni", nehogy véletlenül félreértsék a hozzád hasonlóak. Ha te úgy közlekedsz, hogy mindenkit megbámulsz, hosszú másodpercekig, akkor én kérek elnézést.
2017. dec. 7. 22:38
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Édes Istenem. Itt nedvesedsz a sráctól. Menj és kérdezd meg tőle. Megdug, nyugi.
2017. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy taknyos az orrod, vagy leszarta a válladat egy madár, és azt bámulja a srác. Nem tudja eldönteni, hogy szóljon, nevessen, vagy mit csináljon, így inkább csak bámul. De ez csak egy ötlet a részemről.:)
2017. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legalább nem vihognak, mint a csajok szoktak ilyenkor.
2017. dec. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd te is 20 év múlva feljelented, hogy azért siklott ki az életed és azért lettél alkoholista, mert annak idején rád nézett.
2017. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úristen milyen szánalmas emberek vannak itt, és nem a kérdezőre értettem.


Kérdező: az a legegyszerűbb, ha rákérdezel, ha tetszik neked azért, ha nem tetszik akkor meg gondolom zavar, hogy bámul.

2017. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert idiótán nézel rá s nem érti-nem tudja eldönteni normális vagy e...
2017. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aztarohadt milyen okádék emberek vannak. Fájdalmas olvasni. Összes válaszolóra értem. Erre nincsenek szavak....
2017. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kivéve a 7-est.


Sajnállak titeket, hogy ennyire hányingergerjesztően negatívak és rosszindulatúak vagytok és mindenkibe csak a szart látjátok.

2017. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!