Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férjem tegnap félig ittasan...

Férjem tegnap félig ittasan többször elismételte, hogy elvágja a torkomat. Nem hinném, hogy megteszi, de mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Agresszív természet amúgy, hamar lobban. Úgy akarja jólérezni magát, hogy félhülyére issza magát. Nem tudom mit csináljak vele....
2017. aug. 25. 07:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én elválnék, de ez én vagyok. Nekem se józanul, se drogosan, se piásan, se csillámpóni hátáról ne mondja azt senki, de különösen életem párja, hogy az életemre törne.
2017. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Na és azt se felejtsük el, hogy félhülyére issza magát ezek szerint rendszeresen...szép.
2017. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

"Agresszív természet amúgy, hamar lobban. Úgy akarja jólérezni magát, hogy félhülyére issza magát. "


NEKEM ennyi elég lenne ahhoz, hogy otthagyjam, mert már ez sem fér bele a normális emberi viselkedésbe. De ha ilyeneket kezd mondani, akkor nagyon gyorsan eltünnék a közeléböl, mielött esetleg (fél)részegen megteszi.

2017. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%

Egy normális nö miért van együtt egy ilyen alakkal?


Pontosabban ha együtt marad vele, akkor nem lehet teljesen normális.

2017. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
93%
Elképesztően gyorsan el kellene válni tőle!! Még a temetésed előtt.
2017. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem babusgasd még egy kicsit, biztosan csak kicsúszott a száján...Válás, még szép, istenem...
2017. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%
Bennetek nőkben semmi tartás nincs.
2017. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
nyilvan el kene valni, mit gondolkodsz egyaltalan?? Főleg ha gyerek is van de ha nincs akkor is, egyszer hazamegy reszegen es tenyleg megol csak ido kerdese, latod elore a jovod es megse teszel ellene semmit.
2017. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%

Na aranyoskam, ide vezet az, hogy ha hozzamesz ahhoz a pasihoz, akitol benedvesedik a bugyid, es nem ahhoz, aki ferj es apa lehet.


Nyilvan nem most lett se agressziv, se pias, az volt mar amikor megismerkedtetek is. Gondolom nemi testepites, szteroidozgatas, haverokkal pialgatas van mellette, aztan tessek, az eredmeny. Eloszor csak szavak, aztan jonnek a pofonok, lila foltok, 'leestem a lepcson' dumak a melohelyeden mert szegyelled a foltokat, napszemuveg hogy takarja a monoklidat, folytassam?


Tessek, okulasul: [link]


Ja, amugy 43/f, csak a miheztartas vegett.

2017. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd ott!
2017. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!