Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelet tetováltassak a...

Milyen jelet tetováltassak a kezemre, ha azt akarom, hogy erre emlékeztessen?

Figyelt kérdés

Nézzétek el nekem, hogy a problémát nem akarom részletezni, röviden arról van szó, hogy van egy nagyon értékes ember a környezetemben, akit nagyon-nagyon akarok szeretni, de ez többször nehéz, mint könnyű, mert kölcsönösen hajlamosak vagyunk agresszív reakciókat (felemelt hangot, kiabálást) kiváltani a másikból. Ezek a szomorú tények.


nem hagy nyugodni a gondolat, hogy nem tudhatom, hogy ez az ember meddig lesz még velem, és a legőszintébben arra vágyom, hogy amíg együtt vagyunk, a szeretetemet fejezzem ki felé, ne hagyjam, hogy a rossz természetünk uralkodjon a kapcsolatunkon. Szeretnék fejlődni tudatosságban hoyg ne az ösztöneim irányítsanak ebben sem, de ez nem megy egyik napról a másikra. arra gondoltam, hogy mivel a kezünket látjuk minden nap a legtöbbször, a csuklómra tetováltatnék egy aprócska jelet, ami arra emlékeztet, hogy a szeretet fontosabb, mint hogy igazam legyen, annál is, hogy megbántott, annál is, hogy szerintem hogyan kéne viselkednie velem szemben ennek a bizonyos másik embernek.



Van ötletetek?


2017. dec. 8. 13:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem párkapcsolat akkor csak könnyebb lelépni
2017. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
dehogy, ha az ember kiskorú gyermekéről van szó, akit még ő nevel:) Azért nem ezzel kezdtem, mert nem hiányoznak azok a hozzászólások, hogy miért neveltem ilyenné. Nem én neveltem ilyenné, egy bizonyos állapottal él együtt a gyermekem, amitől a nevelése nem átlagos feladat, az érzelmeimet, idegrendszeremet nap mint nap rendesen próbára teszi.
2017. dec. 8. 21:01
 13/16 anonim válasza:
Esetleg lehetne valami olyan motívum ami mindkettőtöknek jelent valamit. Amiről ha ránézel ő jut eszedbe és ha ő meglátja a kezeden akkor azonnal tudja, hogy azt neki/miatta/érte sőt értetek tetováltattad oda. Keresgélj a múltban, biztosan volt valami olyan esemény ami valahogy közelebb hozott titeket... Nem tudom, mint például egy felhő mögül előbújó nap (lásd: sok a vita de mindig kibékültök, és a nap mindig a felhő mögött van... Akkor is ha teljesen eltakarja...). Ha kitalálsz egy hasonlót és egy-két szóval elmagyarázod neki mit jelent biztosan nagyon fontos lesz neki.Persze ez a napos lehet, hogy neked egy picit dedós, de csak példának szántam... Majd mindenképp jelezd mi lett a választás :)
2017. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem, megvan! Egy felnőtt kézben egy kicsi gyermek keze..... emlékeztetne arra, hogy akármennyire kikészít, ő akkor is védtelen gyermek, kiszolgáltatott nekem, és azért szültem őt, hogy szeressem, akármilyen is.
2017. dec. 8. 21:26
 15/16 anonim ***** válasza:

Pedig jobbat nem lehet mondani, vagy nem így kellett volna nevelni, vagy ha problémás, akkor szakemberhez fordulni.

De ha meg ilyen a probléma akkor meg sajnos a tetoválás nem segít szerintem

2017. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, remélem, jobban fogsz aludni attól, hogy ismeretlenül, látatlanban belémszúrtál. De miért gondolod hogy nem vettük igénybe szakember segítségét? Miért gondolod, hogy mindent meg lehet oldani szakember segítségével?


Majd ha felneveltél egy autista gyermeket, kérlek adj majd nevelési tanácsokat, de itt és most ne, mert a kérdésem igazán nem erről szólt.

2017. dec. 8. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!