Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az belefér-e egy párkapcsolati...

Az belefér-e egy párkapcsolati vitába, hogy: hülyeséget beszélsz (ha tényleg vad dolgot állít)?

Figyelt kérdés
Nem azt mondani, hogy : hülye vagy, hanem : hülyeséget beszélsz...
2017. dec. 8. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez a párkapcsolat "tagjaitól" függ. Vannak parok, akiknél ez simán belefér, másoknál meg akár sértődést, veszekedést eredményez.
2017. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a véleményeket.!!!
2017. dec. 9. 07:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút beleférne. Most ha habcukorba csomagolja, hogy butaságot mondtam, akkor is az a lényege, hogy butaságot mondtam. Inkább legyen őszinte, minthogy óvjon ilyen helyzetekben, mint a hímes tojást. Max. ne röhögjön ki és ne oktasson ki nagyon gúnyos és fellengzős módon.
2017. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, azt hozzátenném, hogy ez olyan esetben fér nálam bele, amikor bizonyítható, egzakt dologban mondok hülyeséget. Akkor nem, ha szimplán vélemény kérdése az egész, amire mondja az illető (pl. milyen színű legyen a függöny vagy ki ellenzi az adott politikai pártot).
2017. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!