Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek antiszociális...

Szerintetek antiszociális lehetek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érdekelnek az emberek véleménye meg semmi. Azt mondják sokan hogy antiszociális vagyok mert nem foglalkozok senkivel és valamiért nem vagyok hajlandó lenyelni az emberek hülyeségeit. Olvastam hogy ez nem normális csak azt nem értem miért. Pl. Az emberek nagyrésze iszonyat sokat panaszkodik hogy ezt nem akarom csinálni erre mondom hogy ne csináld utána elkezdik hogy de mégsem erre a válaszom hogy akkor ne csináld. Nem értem én ezt! Azért mondom hogy csinálja mert nem érdekel ha akarja csinálja 😅 Ez csak egy példa volt nagyon sok dolog van ami nekem az emberekben nagyon furcsa.
2017. dec. 12. 16:47
 1/4 A kérdező kommentje:
*de még sem akkor azt mondom hogy csináld
2017. dec. 12. 16:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan nem ismerik a két szó közötti különbséget. Legfeljebb aszociális lehetnél (az antiszociálisok elmebetegek, közveszélyesek), de ez inkább csak közömbösség, apátia.
2017. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nem érnek rá, hogy bármit is megismerjenek. Csupa kész holmit vásárolnak a kereskedőknél. De mivel barátkereskedők nem léteznek, az embereknek nincsenek is barátaik.
2017. dec. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
antiszociálisnak lenni nem rossz tulajdonság! viseld büszkén, hogy az vagy, ha annak gondolod magad.
2017. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!