Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is megszokta szagolni a...

Más is megszokta szagolni a saját fingját?

Figyelt kérdés
Egy meleg barátom szerint ez természetes, mert szrinte az övé az nem bödüs és élvezi az illatát..
2017. dec. 12. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 az nem rossz, de tud mindkettő nagyon kellemetlen szagú lenni! 😀😀😀😀
2022. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#4 hát igen általában az ember a saját szagát pont elfogadja, és engem izgatnak a jó kis pukiszagok/fingások, ahhoz köthetően hogy elképzeljem, hogy egy jó kinézetű lány/nő vagyok, és szagolom a nem túl kellemetlen fingásszagomat, a wc-n ülve vagy fürdőkádban főleg! Pukifétises vagyok, de nem ítélem el azt sem akit ez nem izgat, csak aki rettenetesen undorodik ettől, na az nekem nem annyira érthető! Azt nyilván nem izgatja annak a gondolata ha egy lányt nőt nem zavar kifejezetten a pukiszag, és ilyenek!
2022. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Visszatérve az elfogadás témára, tesztelgetek bizonyos lányokat a gondolatomba, hogyan viselkednék az ő helyükben, és azt szűrtem le, hogy hazugság az hogy a másik ember fingszagától szabályosan kiábrándul az ember mármint azon lányok helyében nem, akiknél elképzelem hogy egy pláza mosdójában bemennék egy másik lány után a wc-be, és fingszagot éreznék! Nyilván van egy kis undorérzet, de ez messze nem olyan mint a hullaszagtól való undorodás például! A wc-be menős fingások valahogy kellemesebben hatnak az emberre összeségében, de ez a lányoknál az miatt is lehet mert van egy kis illatuk odalent, ami jobb esetben nem kellemetlen szag! 🙂
2022. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!