Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is szokott néha ilyen...

Nektek is szokott néha ilyen érzesetek lenni? (vásárlás)

Figyelt kérdés

Hogy bementek egy boltba, legyen az ruha, műszaki, parfüméria, mindenki olyat képzeljen el, ahová szívesen jár, hogy az egész kínálatot meg tudnátok venni, annak ellenére, hogy nincs is szükségetek rá?


Velem ez rendszeresen előfordul, ruhaboltban leginkább. Az esetek 90%-ában persze nem veszek semmit, mert úgyse használnám ki, elég nekem annyi ruha, amim van.

De tegnap is csakazért is elidőztem a melltartóknál (miközben csak egy pólóért mentem be), megkerestem a méretemben azt, ami a legjobban tetszett, nézegettem egy darabig, aztán végül otthagytam.

Így is van már sok (10 felett), de csak 3-at hordok. Ettől függetlenül ezt minden vásárlás alkalmával eljátszom valamivel....


2017. dec. 15. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem igazán gondolok ilyenre. Egyrészt ha nem ételről van szó, akkor megtudom állni hogy ne dobjak ki feleslegesen pénzt.

Nagyjából tudom mindig hogy mennyi pénz fog kelleni kb egy cipőhöz, vagy ruhához, így nem megyek bele költekezésbe.

25F

2017. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!