Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szomorú vagyok, de nem...

Nagyon szomorú vagyok, de nem tudom miért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Depresszió tört rám, szomorú vagyok, sírhatnékom van, de nem tudom pontosan mi miatt. Minden miatt. És nem tudom megoldani magamban ezeket az érzéseket :'( Mit tehetnék? :'(

2017. dec. 17. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj róla valakinek
2017. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvass humoros dolgokat, nezz vigjatekokat, hivd at a barataidat, vagy szerezz baratokat ha nincsenek, irj blogot ... lenyeg a lenyeg foglald el magad, hogy ne gondolj a banatodra.
2017. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tényleg segíthet, ha beszélsz valakivel. Ha lány vagy: nem fogsz hamarosan menstruálni? A PMS tünete lehet, ebben az esetben a jó hír, hogy mikor megjön a mensid, elmúlik. Nálam ez sajnos rendszeres tünet :-(


Kérdezted, mit tehetnél. Most a legfontosabb, hogy tarts ki. Hosszabb távon majd gondolj arra, hogy a boldogság nem olyan dolog, ami tőlünk független, hol jön, hol nem jön. Érdemes megfigyelni, hogy mitől leszel boldog, és aztán pedig a megfelelő tevékenységet rendszeresen "beütemezni". Persze nem minden rajtad múlik, de az nagyon sokat segít, ha legalább a te részedet megteszed.

2017. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ülj be a szobádba, legyen csend és sötét, kapcsolj be egy relaxáló zenét (tökmindegy milyen, youtube-on van ezer) és próbáld meg elűzni a negatív gondokat, értékeld át a dolgaid. Hülyén hangzik, de nekem sokat használt, mintha misem történt volna.
2017. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Talán most már törődni kellene lelki vackaiddal, betelt a pohár.

Sok a fel nem dolgozott csalódás, haláleset...stb, bőgjed ki magadat, rendezd érzéseid s függő ügyeidet személyesen s szavakkal...

2017. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Keresd meg az okát, ha tudatosan akarsz vele kezdeni valamit, vagy hagyd figyelmen kívül, engedd, hogy az érzés ott legyen, de ne reagálj rá, ne is fogalmazd meg, mint amikor viszket valamid és nem szabad megvakarnod, és akkor előbb utóbb elmúlik.
2017. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Fessük fel minden szürke falra

Átrajzoljuk az éjszakát

Csíkokat húzunk fel magasba

Hogy elérjen a boldogság

2020. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!