Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ennyi elképesztően...

Miért van ennyi elképesztően buta és/vagy rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt látni, hogy mindenhol bizalmatlanság (főként párkapcsolatok kialakításánál, de magában a párkapcsolatokban és emberi kapcsolatokban is), egymás megítélése, előítéletek, emberi butaság dívik. Miért?
2015. ápr. 9. 01:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
isten hozott a 21 században
2015. ápr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mindig több volt a hülye, mint az okos ez az élet rendje
2015. ápr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert E M B E R E K !!!
2015. ápr. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 opened paradise ***** válasza:

"Nem tehet róla,ilyen a természete"

És ez a fajra is igaz.

2015. ápr. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
fogadjunk max ezer év és kipusztul az emberiség!
2015. ápr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 opened paradise ***** válasza:
Szerintem nem. Olyanok vagyunk mint a svábbogarak,mindent túlélünk.
2015. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt vágjátok, hogy 2080-ra a Föld lakossága elérheti a 15 milliárdot? Ha így megy tovább a tendencia...
2015. ápr. 9. 01:34
 8/16 anonim ***** válasza:
ja ez meg a másik halom fogják öldösni egymást az emberek
2015. ápr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát lehet. Már nekem is eszembe jutott hogy jó lenne egy totális armageddon. Ahol ki pusztul minden és majd valamikor... pár ezer vagy millió év múlva létre jönne egy teljesen más faj mint a mostani emberek. Hátha azok jobbak lennének mint akik most élnek a földön. Mert ennek az anyagias, számító, két színű emberiségnek nem sok értelme van. Csak azt a kevés jó embert sajnálnám aki még itt van közöttünk és meg próbál normálisan élni.
2015. ápr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

mert a bizalom nem szép dolog! az emberek pedig buták,de szerencsére több a lőszer mint a buta fej


de pl én megbízok élőben másokban,mert tudom hogy nem mernek átverni,ez is egy jó dolog nem? Mármint túl kedves vagyok hogy bárki átakarjon,nem mernek olyan rosszak lenni.:):3

2015. ápr. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!