Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek barátságosabb?

Hogyan legyek barátságosabb?

Figyelt kérdés
Nem azért nem vagyok, mert bunkó vagyok, hanem mert félénk vagyok és olyan hülyeségektől tartok, hogy kinevetnek, butának gondolnak, vagy pl. Illetlennek, tolakodónak, ilyenek. Megszeretnék nyílni, lazábbnak lenni, többet beszélni.

2017. dec. 20. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egész titka a gyakorlás. Attól, hogy most sokan írunk sokféle tanácsot, vagy olvasol mindenfélét, attól nem fogsz megváltozni.

Csakis gyakorlással lehet, fokozatosan kilépve a komfortzónádból.

Hidd el az elején nehéz lesz rávenni magad, de egyre jobban fogod magad érezni utólag, és egyre lazább leszel.

2017. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De. El is kezdtem gyakorolni, mert az új munkakörömben kell is. De néha (gyakran) olyan idiótán érzem magam. Nem érzek rá szerintem az emberekre. Nem találok olyan témákat sem, amiből kialakulhatna társalgás és ez zavar vagy ha valaki próbálna én nem tudok mit válaszolni rá a fentebb említettek miatt...
2017. dec. 20. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Először meg kell tanulnod kedvelni magad, elfogadni, hogy nem gáz, ha néha hibázol, és bevállalni, hogy időnként hülyének fognak nézni, de ez nem baj. Utána már jön magától :)
2017. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznos dolgokat írsz! :)
2017. dec. 28. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!