Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek barátságosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek barátságosabb, barátkozóbb a csajokkal szemben?

Figyelt kérdés

Van egy pár csaj aki tetszik,és olyan szeretnék lenni hogy lazán tudjak velük beszélgetni...esetleg még a figyelmüket is valahogy felkelteni magamra..

légyszi normális válaszokat..


2012. nov. 6. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak add önmagad! Ne akarj laza, macsónak tűnni, mert az nem te vagy és akár balul is elsülhet a dolog! ;)

Menj oda hozzájuk, kérdezd meg, h h vannak stb.

2012. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél laza.Add önmagad.Ne keltsd fel a figyelmüket nem kell ez...Csak normálisan beszélj vele
2012. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ez mennyit fog segíteni, de azért leírom:

Nem rég volt egy sulis program és a mi sulinkból csak páran voltunk ott, csapatok voltak és szerencsére én egy csapatban voltam az egyik sráccal, akivel már látásból ismertük egymást. Lényeg a lényeg, hogy 2 nap alatt(2 napos volt ez a sulis program) teljesen levett a lábamról. Figyelmes volt, mindig kinyitotta előttem az ajtót(sajnos manapság már ez is említésre méltó), ha kinti program volt, kérdezgette, hogy nem fázok-e és odaadta a kabátját(pedig később majd megfagyott szegénykém), ha összefutunk, akkor mindig mosolyogva köszön és elbeszélgetünk, egyszerűen laza mégis hihetetlenül kedves és figyelmes. Néha facen is beszélgetünk.:)

2012. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az ajtónyitás egy baromság! Én rendszeresen előreengedem a csajokat, meg amikor én tudok segíteni valamiben akkor segítek, de max azt vágják a fejemhez h mivan veled? Mindezek ellenére mikor volt olyan h kikérdezték pl az osztály véleményét olyan gyerekre mondták h udvarias aki abszulút de sosem tesz semmi olyat amitől udvarias lenne. Ennyit az odafigyelésről. Ha az ember próbál pusztán kedves gesztusokat tenni akkor még lenézik meg semmibe veszik. Szerintem ez az eset abszolút nem mérvadó, ha érdekled akkor úgy is kimutatja. Többet keres, akár facebookon akár személyesen. Ha meg bejön neked, de nem lép akkor lépj te és úgy is kisül belőle valami.
2012. nov. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ezt nem ide akartam csak valamit elneztem :-D
2012. nov. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem baromság nem kell semmi különöset csinálnod legyél kedves és vicces a többi meg úgy is kinézeten fog el dőlni ha egyszerűen nem jössz be a csajnak akkor csinálhatsz bármit max barát leszel neki.
2012. nov. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!