Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiányzik a gyerekkorom mit...

Hiányzik a gyerekkorom mit tehetek? Tök jó volt kicsinek lenni mondjuk úgy 10 alatt. Kimentünk játszóra és baromi jól elvoltunk lógtunk. De a mai korombeliek csak dugnak, piálnak és buliznak. Annyira szar nekem nem jön be.18f

Figyelt kérdés
elegem van.
2017. dec. 20. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
sajna ez van, én is utáltam/utálom 24F
2017. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nőj fel!
2017. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez van,. Az időt nem lehet "visszaforgatni".
2017. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez van. El kell fogadni, hogy az idők változnak, a te gyerekkorod már véget ért. Visszaforgatni nem lehet, meg kell találnod a helyed a jelenben.
2017. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én nemakaroooom x(
2017. dec. 21. 00:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Átérzem, én kétszer annyi idős vagyok, mint te, és először rádöbbentem, hogy nem akarom ezt a „felnőttesdit” játszani, utána pedig arra, hogy a „papás-mamás” (értsd: gyereknevelés) még sokkal nagyobb szívás.

De tenni ellene nem lehet, el kell fogadni, és a korlátok közt kialakítani a saját kis világunkat, ami nem könnyű…

Senki nem kényszerít téged rá, hogy kövest a mainstremet.

2017. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban !
2017. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz vannak kivételek például az én ismertségi körömben nincsenek ilyenek.Mi is kimegyünk a játszóra meg rúgjuk a bőrt.Nem mindenki ilyen.Sajnos a többségre viszont igaz. 13/l
2018. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!