Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehangolt vagyok meg tiszta...

Lehangolt vagyok meg tiszta stressz?

Figyelt kérdés

Egész 2 napja kezdőtött azzal h elkezdtem rosszul érezni magam egyszerűen nem tudom miérr...vannak barátaim ..megyek velük szórakozni vagy lehet h stresszes vagyok mert az egyik osztálytársam leb*ziz*k bemutat (napi rutin nála szivesen behuznék neki) ...ez r*hadtu

*l nem esik jól...nem veszem magamra de elgondolkodtam azon h b*zi lennék v se ...de világ életembe a lányok tetszettek..lehet h ezérr vagyok stresszes mert ku*rv*ra nem szeretnék h*már lenni és minden nap amikor leb*ziz*k akkor ell kell játszani magamba egy lelki erősítőt h ne vegyem magamra..igazából az osztalyba abba a csoportba tartozik aki beválalós menő és stb.szval nem vagyok az a csendes típus...mit csináljak nem akarom a karácsonyt igy tölteni



2017. dec. 21. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Bubizd le te is.

Bubii, aki hagyja... Z-vel nem engedi :))

2017. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haver én nem vagyok bubi
2017. dec. 21. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak not,es mutasd meg, hogy nem vagy az.
2017. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a fatnak állsz le sz@ros kocogokkel haverkodni?

Az ember megválogathatja ismerőseit-barátait..., így ki is alakíthatja azt a környezetet-lékört, ami kellemes számára.

Cimborázz normális arcokkal, ne kis getókkal...úgy még nőd is lesz, mert így csak egy kis getó vagy a többi közt...

2017. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te nagyon nagy tirpák homofób vagy kérdező! Ne mások magánéletében kutakodjál te intoleráns!
2017. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 Retardált homofób!
2017. dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!
2017. dec. 22. 07:14
 8/9 ZoltanAnglia ***** válasza:
Eloszor megrokonyodtem, hogy eddig elmegy az osztalytarsad...miutan azonban te ezt mondtad megvetoen, hogy 'nem akarok homar lenni'...mar azt mondom ha te igy gondolkozol a melegekrol magad is.. hat akkor meg is erdemled.
2017. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem kell a nemi identitásodon rágódnod, ha tudod, hogy melyik vagy, még ha valaki oda is löki neked a kérdést, csak azért, hogy rosszat okozzon neked. Az nem számít, hogy van egy alacsony érzelmi intelligenciával rendelkező osztálytársad, aki ebben leli örömét.
2017. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!