Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem nincs párom ebben a...

Nekem nincs párom ebben a világban?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedem,félek a csalódástól,ezért távolságtartó vagyok,de nem lehetetlen a bizalmamba férkőzni. Mindig is picit csendesebb voltam,mint a többiek,de ettől függetlenül szerintem lehet velem beszélgetni,és szeretek is. Nagyon érzelgős vagyok,szeretek lelkizni,szeretem ha figyelnek rám. Egy kedves megbízható lánynak tartom magam,de még sincs senkim,és ez egyre jobban fáj. Akármilyen jól telik egy napom,ez az üresség ,hiány érzet mindig itt van bennem,és elszomorít. Egyedül nincs értelme semminek.

2017. dec. 26. 17:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a kérdésednek, nem is ismerünk. Biztos lesz valakid mert a lányok elég nagy része "csendes" és mégis lesz valakijük előbb/utóbb. Akkoris ha csúnyák.
2017. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Srácok, kérlek, ne bántsátok, tényleg roppantul édes lány. Csak az a gond, hogy betegesen fél valamitől.
2017. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod, de ha igaz amit elöttem irtak, hogy saját magad sem határoztad el magad, akkor felesleges itt bárkinek is irnod, mert mindnek ugyanaz lesza vege.
2017. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%

Élj egyedül! A legcsodálatosabb dolog,ha nem kell senkinek jópofizni meg sznoboskodni.

Az élet a szabadságról szól,semmi másról. Azért élünk,hogy ÖNMAGUNK LEGYÜNK és nem azért,hogy "fúdemenővagyok".


"Egyedül nincs értelme semminek." Te is egy megfelelni vágyó birka extrovertált vagy!

Éljenek az introvertáltak!

2017. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A korodat elárulod, kérdező?
2017. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

S mit vársz most, simizést, herceget?


Emeld fel feneked a székről, mert lapos lesz s így sose tudsz előre lépni ki a világba;)

2017. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#15 21 éves. (Bocsi, hogy belepofázok, de ő nem fogja megmondani.)
2017. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#14 Eléggé mellélőttél...
2017. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van: hasonló vagyok hapsiban.
2017. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#18 IGAZAM VAN,te köcsög!
2017. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!