Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják a melegeket...

Miért utálják a melegeket ennyien?

Figyelt kérdés

Elég sok hírportált követek.Ha bármilyen cikk van a melegekkel kapcsolatban,akkor azonnal jönnek a homofóbok a kommentjeikkel, minősíthetetlen stílusban.

Csak én nem értem, hogy miért baj az, ha valaki meleg?

Én 100%-ban hetero vagyok, mielőtt valaki betámadna. De semmi bajom azzal, ha valaki a saját neméhez vonzódik, vagy ahhoz is. Miért érdekelne?

A saját dolguk.Ha ők a saját nemükhez vonzódnak, akkor legyenek velük, engem ez semmiben nem befolyásol. Nem értem miért ugranak az emberek erre a témára, miért gyűlölködnek sokan.

Valaki el tudja magyarázni?


2017. jún. 19. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek mindenkit utálnak aki kicsit is más. Na kb erről van szó.
2017. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mindig irányítani kell valahová a gyűlöletet, most az LMBT+ van soron.
2017. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem utálom őket. De nem szeretek róluk olvasni, mint ahogy heteroszexuális emberek életének azon részeiről sem szeretek olvasni, ami nem tartozik a nyilvánosságra.
2017. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Többnyire azért utálják őket, mert állandóan mutogatják magukat, hogy ők melegek, és ennek semmi értelme, csak felidegesítik a társadalmat vele. Azzal nekem sincs semmi bajom, hogy ha valaki az, de hogy mindig ki kell nyilvánítania mindenhol, hogy ő bizony meleg, meg hogy senki nem érti meg, meg hogy el kell fogadni meg stb. az szerintem már komoly pszichés probléma.
2017. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4# nem igazán értek egyet.

A melegek nagyon-nagy százaléka egyáltalán nem mutogatja és hangoztatja, hogy ő bizony meleg. Nagyon sokan teljesen titkolják, de a legtöbben is csak a közeli csalágtagoknak és barátoknak mondják el.

Igen, biztos van egy kis százalék, aki hangoztatja és esetleg provokálja is azokat, akik erre ugranak...De ez nagyon kis rész, emiatt kár lenne elítélni az összeset..

Pont a fordíttotja van annak amit írtál..A melegek nagy része úgy éli le az életét, hogy az utcán a kezét sem fogja meg annak, akit szeret.

Inkább a heterok között vannak, akik szeretnek utcán kb dugni egymással, nincsenek tekintettel a többi emberre körülöttük, akik baromira nem kíváncsiak arra, amit csinálnak. Hol , vagy mikor láttál olyan meleg párt, akik az utcán csókolóztak és taperolták egymást?

Heteróból mikor láttál ilyet utoljára?..

2017. jún. 19. 09:42
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Én nem utálom a melegeket, vannak meleg barátaim. Én azt utálom, ahogy egyes melegek viselkednek. Miért kell az ember torkán lenyomni azt, hogy ők melegek? Miért kell ezért felvonulást rendezni, és állandóan hangoztatni, hogy "meleg vagyok"

Senkit nem érdekel a másik szexuális magánélete. Én sem harcolok azért, hogy legyen hetero felvonulás, és nem írom le mindenhová, hogy "én a férfiakat szeretem, mert hetero vagyok"

Az emberek 99%-nak a normális melegek, és leszbikusok nem jelentenek problémát. Sokan vannak akik melegként tudnak kulturáltan, normálisan viselkedni. Azokkal semmi baj.

De bevallom a gyomrom fordul fel amikor egy gyerekekkel telezsúfolt parkban melegek és persze hetero párok is (mert vannak akik heteroként sem tudnak viselkedni) elfeledkezve magukról nyalják-falják egymást. (volt példa, hogy nyilvánosan szexeltek) Nincs kisgyerekem, nem vagyok prűd, de ez még nekem is betett)

Mindegy, hogy meleg vagy hetero vagy, viselkedjünk már normálisan. Sajnos a felvonuláson részt vett melegek zöme nem tud viselkedni. ( hozzáteszem, hogy sok hetero sem)

2017. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

" A melegek nagy része úgy éli le az életét, hogy az utcán a kezét sem fogja meg annak, akit szeret. "

Hol élsz te????

Sétálj el a Margitszigetre.. na ott fogsz látni olyan melegeket akik egymás nadrágjában cuppognak.. Utazzál a 4-6 villamoson.. na ott fogsz látni olyan melegeket akik szándékosan ingerlik az utasok idegeit azzal, hogy egymást taperolva, egymás nyelvét dugják a torkukba..

Na ezért utálják őket.

Én nem utálom őket, de már elegem van, hogy mindenhol az ő szövegük megy.. Kezd már olyan idegesítő lenni mint a

"Üzenjük meg Brüsszelnek" szlogen.

2017. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

"A melegek nagyon-nagy százaléka egyáltalán nem mutogatja és hangoztatja, hogy ő bizony meleg."


A gond azzal a százalékkal van, akik bikiniben, pávatollal a sęggükben parádéznak a körúton. Ez az a csoport, akikkel a homokosokat azonosítják, és nekik köszönheti a diszkrét, csendes többség az utálatot. E felvonulások célja egyértelműen a heterok provokálása, azért, hogy utána siránkozhassanak az intoleráns homofób többségi társadalom miatt, és közben több jogot követelhessenek maguknak.

2017. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pptomi ***** válasza:
27%

Az előttem válaszoló tökéletesen megfogalmazta, amit én is válaszoltam volna.

Annyival kiegészítem, hogy nem utálom őket, viszont a hideg ráz a provokatív réteg megnyilvánulásaitól.

Kimondott hetero felvonulásról még nem hallottam, bár lehet, hogy én vagyok ez ügyben tájékozatlan.

2017. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
52%
Én nem utálom őket de szerintem természet ellenes
2017. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!