Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony lányok, ti leírnátok,...

Vékony lányok, ti leírnátok, mit esztek egy átlagos napon?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor fogyóztok, hanem egy tényleg átlagos napra. Ha minden átlagos napon fogyóztok, akkor persze azt írjátok.

2017. dec. 10. 09:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

Reggelire kenyér szalámival+tej vagy szörp.

Tízóraira szendvics aminek általában csak a felét eszem meg vagy chips vagy keksz.

Ebédre amit a suliban menzán adnak

Uzsonnára kenyér tonhalkrémmel és szörp vagy keksz ha van itthon

Vacsorára melegszendvics vagy szalámit kenyér és kakaó.

De ez az étrend nem egészséges mert túl egyhangú ezért majd jövő héttől sokkal változatosabban fogok enni.

166,5cm 45,4kg és 14(hamarosan 15) éves vagyok.

2017. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Reggeli általában müzli, zabkása, joghurt vagy nagyon ritkán péksüti. Uzsonnázni nem szoktam. Ebédre azt amihez kedvem van, a héten ettem gombás lasagnát, francia rakott brokkolit, Kínait, pizzát. Ebéd és vacsi közben ha otthon vagyok akkor valami gyümölcsöt főleg grapefruitot vagy narancsot. Vacsira vagy ebéd maradékot szoktam vagy valami reggelihez hasonlót. Nasinak néha szoktam mogyorós csokit vagy bögrés sütit. Szénsavas, cukros löttyöket nem iszok mert sose szerettem őket. Vizet meg zöld 22/N 168 cm 54 kg nem vagyok hízásra hajlamos.
2017. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
*vizet meg zöld teát szoktam inni.
2017. dec. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Reggelire bacon, tükörtojás, sonka, pirítós meg valamilyen kenő.

Tízóraizni nem nagyon szoktam, de ha igen, akkor valami gyümölcsöt, kekszet eszek.

Ebédre változó. Rántott hús, sült hús, pörkölt, hal, tészta, krumplipüré, sültkrumpli, rizs, leves...

Vacsorára vagy szendvicset, vagy pudingot, vagy müzlit tejjel.

48kg, 165cm, 23/N

2017. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Reggelire egy szendvics vagy néha valamilyen péksüti, tízóraira valami gyümölcs (alma, mandarin, barack, eper vagy málna), délben egy szendvics, délután uzsonnára egy bögre tejeskávé (tej+kávépor+egy nagy kanál cukor) és mellé valami nasi meg egy zsírszegény joghurt, vacsorára vagy szendvics, vagy dobozos tejberizs vagy ha volt itthon meleg ebéd, olyankor eszem meg.

Hétvégéken meg reggelire legtöbbször péksüti és egy bögre tej, meleg ebéd, néha délután egy csoki vagy egy csésze kávé vacsira meg leginkább szendvics.

2017. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 168 cm és 50 kg, de amikor 45-tel tartottam súlyt (az egészségem miatt muszáj volt visszahíznom), közel ugyanennyit ettem.
2017. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: bananos zabkasa vagy 2toast kenyer 2tojassal

Tizorai 15oraig: 2tk zsemle,sonka,sajt,uborka,salata +1joghurt

Amikor hazaerek ebedelek: fozelek,krumplipure csirkemellel,krumplifozelek,rizibizi,rantotthus,zoldseg vagy esetleg tejszines tesztafele

Uzsonna:melegszendvics

Vacsi: turo,tejberizs,muzli

2017. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

Reggelire 1 db banánt joghurttal, kamillateát iszom hozzá.

Tízóraira 1 db almát, ha suliban vagyok akkor ezen kívül még sonkás-sajtos szendvicset kifliben, müzliszeletet, esetleg szendvics helyett zabkekszet, illetve diót.

Ebédre azt ami itthon van, meg szoktunk néha rendelni. De általában ezek húsfélék, abból is csak a csirke (sertéshúst, marhahúst nem bírja a gyomrom) - rántott hús, sült hús, pörkölt. Köretnek krumplipüré v. rizs, savanyúságnak ecetes uborka v. cékla. Desszertnek süti ha van itthon, vagy csoki amiből most van bőven.:D

Uzsonnára 1 db alma, néha dió, mellé iszom egy mézes-gyömbéres teát.

Vacsira zsömlét vajkrémmel, sajtot, felvágottat, paradicsomot, joghurtot. De van hogy 2 db péksüteményt eszem meg joghurttal, vagy kiflit egy csomó lekvárral.:D

Lefekvés előtt szoktam inni egy pohár tejet egy kiskanál mézzel.

17/L, 166cm, 51kg

2017. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire almás-fahéjas vagy bogyós gyümölcsös zabkását és egy kávét cukor nélkül


ebédre amit épp adnak a menzán(kb a felét tudom megenni)


vacsorára meg amit anya csinál


160cm 47kg vagyok.

2017. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A kommentek alapján senki nem él diétásan :D Amúgy én is így étkeztem mikor nagyon sovány voltam ,szendvicsek,csoki,normál ebéd,nasi. De azért akkor fiatalbb voltam,jártam táncolni és összevissza a barátaimmal így érthető,hogy nem híztam.

Viszont így egyetemistaként már jött fel rám pár kiló ,nincs tesi alig járok el otthonról,ha igen akkor is kocsival megyünk meg ilyen lustább programok.

Most amúgy reggelre kávé meg valami keksz, tízórai szintén kávé+keksz. Ebéd hal sok zöldséggel vagy szendvics sok zöldséggel. Uzsonna egy müzliszelet vagy pár kocka csoki,egy marék mandula.

175cm 60kg

2017. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!