Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember az életetekben...

Van olyan ember az életetekben, akit egy "hiba" miatt vesztettetek el?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csináltál valamit és megszakadt vele a kapcsolatod. Nem kifejezetten szerelmi dolgokra gondolok, megcsalásra, hanem mondtál neki egy csúnya dolgot, nyomozgattál utána, kibeszélted, lehúztad egy kis pénzzel, magadat bántottad, elmentél stricinek, stb... Van akivel történt ilyen? Mit csináltatok pontosan?
2017. dec. 31. 00:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdés arra írányul, hogy egy “kis dolog” miatt ment tökre, megmaradhatott volna a kapocs, ha akkor vigyázunk.

Volt olyan ember is az életemben, akit sikerült egész kicsinységek miatt elvesztenem. Ez a jelentéktelen ok az volt, hogy nem figyeltem rá eleget, ezért mindenféle tücsköt-bogarat bemagyarázott magának a barátom. Nem csak az én “hibám” miatt veszítettem el, neki is voltak hibái bőven, én mégsem szerettem volna elveszíteni.

2018. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Kevés barátom van, de rájuk vigyázok. Amúgy is minden hülyeségemmel együtt kedvelnek, szóval nehéz lenne őket bármivel elriasztani :D
2018. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!