Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért saját magában keresi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért saját magában keresi az ember a hibát egy szakítás után?

Figyelt kérdés

Valaki volt már így?

Szakítás. Rövid kapcsolat. Nem alakult ki igazi mély érzelem, főleg a férfi részéről. "nem volt tűz". Mégis magamban keresem az okát. Magamat sanyargatom, hogy mit rontottam el. Miben hibáztam, hogy nem lett szerelmes. Pedig tisztában vagyok vele, hogy az élet hozhatja így, hogy csak baráti érzéseket tudunk táplálni a másik iránt. Mégsem tudom túl tenni magam a dolgon. Nem vagyok képes továbblépni. Fél éves kapcsolat volt. Talán az első hónap amíg igazán érdekeltem. Hogy tudnék továbblépni?



2017. nov. 7. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyzetem ugyanez, majdnem mindenben. Engem is érdekelnének a válaszok.
2017. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én minden sikertelenségem után magamban kerestem a hibát és volt is mit keresnem, persze a sok pozitív mellett vannak hibák, mindenkinek vannak hibái.

Nálam főleg az exek miatt lett vége ezt beismerem, de sokat tanultam magamról is, főleg azt, hogy mekkora egy hülye vagyok és kitartok olyanok mellett akik mellett nem kellene.

Fontos, hogy megtaláljuk a saját hibánkat, fejlődjünk és túltudjunk lépni ezeken a dolgokon, még ha kezdetben nagyon fáj.


24F

2017. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki többet érez, az mindig magában keresi a hibát, magát okolja. A válasz roppant egyszerű, ez senkinek nem a hibája, vagy jön a kémia, vagy nem. Csak ugye egy emberen kívülálló dolgot elfogadni jóval nehezebb, így marad a masszív önsajnálat és a mártírkodás "jaj mit ronthattam el, miért nem vagyok elég".

Ő megpróbálta, nem jött. Te sem szeretsz bele "boldog-boldogtalanba", ő sem.

2017. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális ember így viselkedik. Mivel nem tudsz rajta változtatni megkeresed az okot és legközelebb próbálsz ügyesebb lenni...
2017. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert érzelmileg annyira felfokozott állapotban vagy, annyira belerakod szíved-lelked a dologba, hogy ha bármi rossz történik, magadat okolod. A másikat nem okolhatod, mert rózsaszín felhőbe burkolózva látod, ő a legnagyszerűbb ember a világon, maga a tökély.
2017. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!