Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha körülötted mindenki kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha körülötted mindenki kapcsolatban van, akkor csak veled nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Belefutottam olyanba, amiről azt hittem sosem történik meg.

3 gyerekkori cimborám van, haverok, barátok. Mind hosszú kapcsolatban, nem járnak bulizni, ha mégis, már nem szívesen csatlakozok úgymond "pótkeréknek", max ha kanmuri van de az se olyan már mint anno, mikor senkinek se volt komoly, és tét nélkül űztük csak.

27 vagyok, így a haveri köröm kb nulla maradt. 2,5 hónapja vagyok szingli, és egyre inkább magamban keresem a hibát.

A munka helyemen szintén, mindenki kapcsolatban, házas stb de amúgy sem az én korosztályom, 35-45-55 körüliek.

Szóval ott tartok, hogy tényleg bennem nem stimmel valami?

7 éve, pár hónapos szünetekkel folyamatosan kapcsolatban vagyok. (egyet kivéve egyszer volt majdnem 1 év ahol senkim nem volt)

Nem vagyok boldog egyedül. Kimondottan vágyom egy társra, viszont tisztában vagyok vele, hogy így nem lehet ismerkedni. Önbizalmam hullámzó, bár flörtölés stb meglepően sikeres szokott lenni, noha megkapom a bocs de van barátom szlogent is.

kedvencem mikor úgy flörtölünk, de már ajakbaharapdálós, nyelvvillantós szinten, hogy a csajszi mellett/mögött ott a csávója, csak nem figyel.

A problémám az hogy társaság nulla. Tehát nincs baráti kör ahol lehetne ismerkedni bulizni stb...mert a régieknél bezárult a kör és annyi.

Változtatni akarok valamin, csak nem tudom min kellene, de úgy hogy ne tűnjek túl nyomulósnak, meg kétségbeesetten szociális életet keresőnek.



2017. dec. 14. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
27 evesen mar fel kene noni. Ez lesz nalad a valtozas kulcsa.
2017. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felnőni? Ez miben nyilvánul meg?

Pont a fent leírtak miatt változtatok: elköltözöm, új munkahely, új város januártól.

2017. dec. 14. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Kapcsolatfüggő vagy. A boldogság belülről fakad, nem külső tényezők függvénye.
2017. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jártam pszichologusnál több alkalommal.

Azt állapította meg hogy nincsen kapcsolatfüggőségem. A legutóbbi kapcsolatomnak én vetettem véget, mondta hogy egy függő ilyet nem csinál, hanem a végletekig könyörög, és kapaszkodik...

2017. dec. 14. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen mar en is elgondolkoztam. Talan bennem a hiba.

Tavaly szeptemberben vetettem veget a kapcsolatomnak. Azota nincs sok sikerem. Lehetett volna , de egyszeruen nem fogott meg senki. En mondjuk szakitas utan szeretek egyedul lenni. Honapokig is. Az mindig jot tesz. Akkor megyek bele ujba , ha a regi tenyleg le van zarva. Ennyi ido viszont mar egy kicsit sok

:D

2017. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszadó úgy értette, hogy ne a buliban keresd ezt a dolgot. Sajnos én még 22 vagyok , és már évek óta nem vagyok szingli, szóval nem tudom milyen érzés lehet, de szerintem csak félsz, hogy ketyeg az óra. Már közel vagy a harminchoz. De fel a fejjel, igaza van a nemtudom hanyadik embernek, hogy a boldogság belülről fakad. Azt írod, nem vagy egyedül boldog, de meg kell tanulnod boldognak lenni egyedül,és ez lesz a kulcs. Hidd el, senki nem akar olyan párt, aki csak azért szeretne kapcsolatot, hogy ne legyen egyedül... És tudom, hogym ost azt gondolod, hogy nem azért akarsz, de az a valódi ok. Először szeresd magad, legyél magaddal, és azért legyél MAJD együtt valakivel, mert megszeretted, mert lenyűgözött, mint te magad..
2017. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen mindig ezt mondják, hogy legyél boldog egyedül

de erdekes mer mindig olyanok akik nincsenek egyedül...nah erted :D

nem botlottam még olyanba akár srác akár lány, aki fiatal, szeretne kapcsolatot, nincs gyereke, és boldog lenne egyedül. ez afféle ellentmondás.

Utsó érted mit gondolok. írod hogy évek óta kapcsolatban vagy...na most ezt vond ki, és mindent ami a kapcsolatodnak köszönhetsz. Na? mit csinálnál? hogyan lennél boldog?

2017. dec. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!