Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak rajtam kívűl még ilyen...

Vannak rajtam kívűl még ilyen fiatalok? 18/L

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok,hogy van-e valaki aki hasonló karakterű,érdeklődésű,mint én,mert nem találkoztam a környeztemben. :)


Szóval azt látom a legtöbb fiatalnál,hogy káromkodnak és undorítóan beszélnek,ami engem nagyon taszít. Nem azt mondom,hogy még életemben nem káromkodtam, de az,hogy egy beszélgetést nem lehet megejteni anélkül, az szörnyű.

Szeretek színházba,moziba,kultúrális programokra járni. Szívesen járok bulizni, de a belvárosi éjszakát veszélyesnek tartom és felelőtlennek találom azokat,akik fiatal lányként egyedül vagy akár párosan csak járkálnak.

Nem szeretem a részegre ivós dolgokat, de a koktélozást imádom.

Érdekel a politika,gazdaság, már amennyire egy 18 évest érdekelhet... tehát nem okoskodom, de szeretem megvitatni a dolgokat,elmondani mi a véleményem. Szeretek képben lenni a világ dolgaival. Számomra fontos a jövőm, céljaim vannak és lehetőleg teszek azért is,hogy megvalósuljanak.



2018. jan. 5. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon unalmas ez az önfényezés. 'szeretem elmondani a véleményem' - szerinted politika terén kit érdekel egy 18éves lány véleménye?
2018. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ebben nincs túl kirívó különleges dolog, elég sokan vannak ilyenek. De ezt nem sértésből mondom, hogy akkor te most kevesebb vagy ettől, mert ez nincs így, meg azért ennél a pár mondatnál biztos több vagy. De elég sokan vannak így vagy hasonlóan azokkal amikről írtál, nem csak a folyamatosan baz+ező, minden este lerészegedő, mindent lesz*rok típusú fiatalok vannak. És bár sokan szeretik mondani hogy ez az új generáció milyen szörnyű, nem kéne azt hinni hogy olyan kevés a leírt negatív példával ellentétes fiatal. Régebben is voltak hasonlóan "deviáns" viselkedésű fiatalok és régebben is azt gondolták a következő generációról, hogy rosszabb mint a sajátjuk, meg voltak sokan régen is akik a sajátjukkal se voltak elégedettek és az idealizált múltba vágytak vissza.
2018. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én szeretem a gondolkodó embereket..


24 év még talán fiatal is

2018. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen egy teljesen átlagos lány vagy. De nincs is ezzel semmi baj.
2018. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!