Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak rajtam kívül ilyen...

Vannak rajtam kívül ilyen fiatalok, akiknek tényleg semmi társasága és élete nincs?

Figyelt kérdés

Mert akárhova is megyek, általában társaságban vagy kettesben mászkáló embereket látok, ha valakit véletlenül egyedül az se látszik valami életuntnak. Iskolában is mindenkinek megvan a társasága, csak nekem nincs senki, mert nem fogadnak be maguk közé.

Nehéz számomra elképzelni, hogy csak 1 ilyen totál magányos ember is legyen, aki nem tud beszélgetni senkivel, nem tud sehova elmenni senkivel, és senkit nem érdekel, hogy mi van vele, mi történt vele.

Fogadni mernék, hogy ha darabokra törött és begipszelt kézzel mennék iskolába, maximum csak a tanárok kérdeznék meg mi történt, senki más.


2014. jún. 27. 12:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Néha előfordul hogy látok 1-2 embert, akik kicsit olyan magányosabbnak tűnnek első ránézésre, de aztán hamar kiderül számomra hogy nem olyan magányos ő, vannak barátai neki is.
2014. jún. 27. 12:37
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rengetegen vannak otthon a gép előtt, akiknek nincsenek barátai. Alapvetően azért mindenki találhat magának társaságot, aki kicsit is tenni akar érte. Ha csíped mondjuk a teniszt, körbekérdezed az ismerőseidet hogy ők szeretik-e, (valaki biztos igen) és elmentek játszani egyet vagy kettőt. Így kezdődnek a barátságok, a közös hang megtalálásával, nem azzal hogy otthon ülök és nyomom a játékot.
2014. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, bár én nem is akarok beszélgetni senkivel, viszont, ha akarok, akkor tudok.
2014. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen magányos vagyok. A tenisz jó ötlet.
2014. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vannak.
2014. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én is pont ilyen fiú vagyok, 16 éves. :( Szörnyű érzés.
2014. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs valami sok barátom, de én ilyenkor odacsapódok valakikhez dumálni, hogy ne unjam magam halálra egyedül. Viszont ritkán van bensőséges kapcsolat.
2014. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én is éveken át ezt gondoltam, és ebben éltem. Csak mostanra annyira megszoktam hogy már inkább belemélyedek abba hogy tanuljak és a jövőmön dolgozzak. Ez se csak hátrány.
2014. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Valakinek lenne kedve beszélgeni/barátkozni? :/
2014. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem lenne csak nem egy korosztály vagyunk
2014. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!