Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzalmasan nézek ki a fotókon...

Borzalmasan nézek ki a fotókon. Mindig elszomorodom, mikor meglátom magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok fotogén. Feszengek a kamera előtt, eltorzul az arcom és kényelmetlenül érzem magam. Bárki fotóz, jó képet nem tud rólam csinálni. Ennyi erővel egyáltalán ne készüljenek rólam képek? :( Ez olyan szomorú... Mégis mi értelme van elrondítanom a szép tájakat vagy városokat? Aztán mindenki csodálkozik, hogy miért nincs kép rólam sose... Nem akarok csinálni, utálom. Valaki van úgy mint én? :/
2018. jan. 7. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 6 Ezzel én is így vagyok, többre értékelem a pillanatképeket, mert szerintem ebben a "műfajban" nincs olyan, hogy borzalmas, a pózolos képek gyakrabban jönnek ki rosszabbul, amikor nem olyanok, amilyennek elvárták őket.


Nekem az az érzésem a kérdéssel kapcsolatban, hogy a ragályos "insta-pozolós" betegség. Nem muszáj fotogén legyél, mert nem vagy modell. Ha élőben nem tartod magad borzalmasnak, akkor biztosan nincs baj.


Kicsit én is így érzek, pedig szépnek tartanak. De rájöttem, hogy a természetes képek jobbak, mint az erőltetett pózerkedések. Szerintem ez olyanfajta komplexus, amikor interneten látsz egy képet, és te is olyant akarsz csinálni, és csalódott leszel, amiért nem 'olyan' készül, amilyent vártál.


Szerintem a kérdésre leírtad a választ, lényegében pont az a baj, hogy feszengsz és ez látszik rajtad. Ha feloldódnál, akkor más lenne. Bárkiről lehetne borzalmas képet készíteni, ha így feszengne, erőlködne.

2018. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy segít e egy picit, de sok műlik a fény-árnyék beállításokon. Kissé sötétebb környezetben teljesen máshogy tud kinézni valaki arca, tapasztalatom szerint a jó megbilágítás, sok fény, segít előnyösebb fotót csinálni.
2018. jan. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne emiatt kiborulni.. Van egy ismerősöm, aki állandóan fotózgatja magát, élőben nem nagy szám, a képeken sem annyira, viszont a photoshop rengeteget segít rajta (a legjobb, hogy a kiphotoshoppolt kép után azt gondolja, hogy ő a valóságban is olyan menő). Tölts le a telódra egy olyan app-ot oszt ennyi. (Láttam, hogy már a melledet, a szádat, a szemedet is átalakíthatod, szóval kb. a valósággal nem egyenlő az, amit a képen látsz)
2018. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!