Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják egyesek...

Miért nem tudják egyesek elfogadni, ha valaki introvertált?

Figyelt kérdés
Nem lehet mindenki lelkizős,manipulatív,energiavámpír,okoskodó extrovertált.

2018. jan. 12. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Te sem vagy valami toleráns az extrovertáltakkal, azt hiszem.


Az emberek zöme nem toleráns, ez van. Hogy miért, arról bizonyára könyveket is lehetne írni. Alapvetően ilyenek és kész.


Nekem fura ez a probléma, én azt sem tudom, melyik vagyok (régen úgy gondoltam, introvertált életet élő extrovertály vagyok, de már nem vagyok benne biztos), de ez senkit nem érdekel, engem is beleértve. Akármilyen is vagy, lesz, aki nem fogad el, nyilván nem az ilyenekből lesznek a jó ismerőseid és barátaid. Az életedből pedig igyekezz kihozni, amit lehet.


Az extrovertált miért lelkizős? Nekem az inkább egyes introvertáltakhoz illik, persze lelki dolgoknál kevés a tiszta típus.

2018. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon is jól látom,megértetted?! Vannak,akik bántanak csak mert csendes,békeszerető vagyok. Nem vagyunk egyformák,békén kellene hagyni a magadfajtáknak!
2018. jan. 12. 19:19
 3/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg úgy élek ahogy akarok,akinek nem tetszik,az az ő szégyene
2018. jan. 12. 21:38
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Látszik is, olyan békeszerető vagy akár egy terrorista:DDD


Egyik sem létezik igazán csak már ki kellett találni a dilidokiknak-diliseiknek valamit...s az isten balmai ezt is megeszik-takaróznak vele, ahelyett, hogy normálisak lennének-elfogadva magukat s marhaságaikat, de inkább a rinya-nyanya.

Nem kedvel mindenki mindenkit, ezért kell mindenkinek megtalálnia pajtásait-hasonszőrűit.

Ha valaki olyan birka s sanyargatni akarja magát a 4 fal között, hát tegye, de szó nélkül;)

2018. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ignis Subdialis ***** válasza:
89%

A kérdésed megfogalmazása és a hozzászólásaid inkább arról árulkodnak, hogy nem az introvertáltságoddal van problémája a közönségnek, hanem hogy haragszol a világra és támadó állásban vagy. Már a kérdésedből is süt az indulat, ítélkezés, támadás, aztán a hozzád képest tízszer higgadtabban fogalmazó és teljesen tárgyilagosan író válaszadót is harciasan lepontozod, meg elküldöd melegebb éghajlatra.


Kicsit hiteltelennek tűnik így a csendes, békeszerető személyiséged.


Sokan félreértik a környezetük reakcióját, ha nem igazán látnak rá önmagukra, nem tudják kívülről, "más szemmel" nézni saját magukat, ez ugyanis alapja az önkritikának és annak, hogy megtanuljunk tényleg békében élni másokkal. Nem lehet tudni, hogy esetedben mi lehetett előbb, hogy tényleg békés voltál-e eredetileg, csak annyiszor megsebeztek, hogy most már támadással és ítélkezéssel véded magad, vagy eleve támadó és ítélkező voltál és ez nem tetszik a környezetednek. Mindegy, a végeredmény, hogy a megnyilvánulásaid alapján úgy tűnik, hogy amíg Te azt hiszed magadról, hogy toleráns, csendes és békeszerető vagy, valójában intoleráns, ítélkező és támadó vagy egy jó adag passzív agresszióval és a környezeted erre reagál. Te meg félreérted vagy csak egyszerűen úgy magyarázod, hogy Te jöjjél ki jól és a környezeted legyen a hibás.

2018. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Te csak egy önértékelési gondolkal küzdő pancset rinyagép vagy, aki elbújik az ilyen divathülyeségek mögé, mint introvertált. Nevetséges és szánalmas vagy. Ahogy a soraidat olvasom egy buta libsi lehetsz, aki nem tudja ráerőltetni a hüly.ségét a világra. Te csak egy pattanás vagy a világ seg.én...
2018. jan. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Én introvertált vagyok, szeretnék hasonló lelki adottságokkal bíró személyekkel mélyebb barátságot kötni, de az introvertáltak egy jelentős része arrogáns fülyi, keveredve azzal, amikor azt hiszik, hogy ők valami hú, de különleges kis hópihék. Nem. Ilyenek vagyunk, és kész, ettől nem lesz senki kevesebb, DE TÖBB SE.

Csak a nagyon primkó, buta emberek nem hajlandóak elfogadni, de igazából ők is jót akarnak; mivel nekik az a szórakozás és az élet legmagasabb foka, hogy szociális pillangóskodnak, azt hiszik, ha te nem ezt csinálod, boldogtalan vagy, és mindenképp ki akarnak rángatni a kis kagylóhéjadból. Ez van, kedvesen, de határozottan vissza kell utasítani minden egyes alkalommal, tudva, hogy nem szemétkedésből, hanem jóindulatból teszi.

Még annyit, hogy én tudom magamról, hogy nagyon manipulatív vagyok. Nem egy jó tulajdonság, próbálok rajta változtatni, de ez nem köthető ahhoz, hogy mennyire vagy szociális.

2018. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Mert az extrovertáltaknak mindig kell a külső megerősítés, másoktól függenek.
2018. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ignis Subdialis ***** válasza:
Nekem is küldött ez a Break Quest két "szuperintelligens" levelet, de gyanítom, hogy szuperintelligens hozzászólásai azonban hamarosan törlődni fognak, mert a nagyon különböző, irtózatosan egyedi egyénisége nem éppen szalonképes. Sajnos úgy látszik van egy kis fogalomzavar a fejekben, az introvertált nem egyenlő az agresszív/ gyűlölködő/ antiszociális fogalmakkal. Pl. egy szerény, vallásos "introvertált" ember számára egyenesen sértő, hogy ilyen kulturálatlan, erőszakos egyedek is introvertáltaknak vélik magukat, holott merőben megkérdőjelezi introvertáltságukat az, hogy nekirontanak másoknak.
2018. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Rühellem az extrósokat. Felszinesnek tartom őket.
2018. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!