Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borderline személyiségzavaroso...

Borderline személyiségzavarosok, hogy boldogultok a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Sajnos én is az vagyok,és szörnyű az egész. Mindenhez kettős a hozzáállásom, segítséget se nagyon kapok, de mivel megbízhatatlanok az érzéseim az is lehet hogy mindig én adom fel túl hamar... Mindent feladnék sokszor,mert ez egy nagyon csapongó és üres állapot sajnos.

Az lenne a kérdésem hogy van itt aki kijött ebből? Hol lehet normális orvost találni, meg egyáltalán mi segít ha hiába adnak tanácsokat, mert én értem hogy hol rontom el a dolgokat de nem bírok el az érzéseimmel, így hibát hibára halmozok :(



2018. jan. 19. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ricsi pipike te paraszt vagy nem borderline, az ellen nincs orvosság. :D
2018. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Basszus.... a kérdésed és a kommenteket olvasva,teljesen magamra ismertem! Tudtam én,hogy valami nem okés velem,de nem gondoltam volna,hogy személyiségzavaros vagyok. :( Akkor ezért változik 10 percenkét a hangulatom,és ezért nem vagyok kitartó semmiben,mert az egyik nap még ezt,a másik nap azt gondolom.
2018. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jó azért senki ne diagnosztizálja magát ennyiből. Nem akarom hogy miattam magatokra vegyetek egy ilyen dolgot.
2018. jan. 19. 14:29
 14/18 A kérdező kommentje:
11: ez most kinek szólt?
2018. jan. 19. 14:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vele beszéld meg, borderline-os: [link]
2018. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Diagnosztizált eset vagyok, 6 éve napokat töltöttem pszichiátrián, ott állapították meg.


Minden nap más és más érzés kerít hatalmába. Van, amikor úgy érzem, bármit el tudok érni, amit csak szeretnék. De legtöbbször magamba zuhanva, motiválatlanul szenvedek, a halált kívánva.

Bonyolultak az emberi kapcsolataim. Már alig jellemző rám a szeretet, pár embert leszámítva csak közönyt vagy utálatot érzek mások iránt. Ha valakitől jót kapok, többszörösen igyekszem visszaadni neki. Akárcsak a rosszat... Amin más emberek átsiklanak, engem kikészít. Mások könnyen átlépnek azon, ha valaki hazudik vagy mások ellen áskálódik. Én nem. Az igazságtalanságba nem tudok beletörődni. Csak harag és düh van bennem a legtöbb ember iránt, akivel valaha kapcsolatba kerültem, és akik ártottak nekem valami módon.

Nem járok orvosokhoz, nem segítenek semmit. 4 éve együtt vagyok valakivel, aki őszintén szeret engem, és én is őt. Megviselik a befordulásaim, a hangulatingadozásaim és az, hogy nem találom önmagam, de mindig mellettem áll és számíthatok rá. Kitart mellettem, és csak neki köszönhetem, hogy sokkal jobb állapotba kerültem az eltelt évek során. De még így is kibírhatatlan legtöbbször az egész.

Tanácsolni nem sokat tudok, csak annyit, hogy találj egy lelkileg stabil párt vagy barátot, akire számíthatsz és nem hagy teljesen összezuhanni. Nehéz lesz, sőt lehetetlen, mert minket nem sok ember visel el egy idő után... de ha megtalálod, hozzám hasonlóan te is igyekezz mindent megtenni azért, hogy megérdemeld őt, és ezzel magadon is segítesz.

2018. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szo szerint azt érzem mint az utolsó válaszoló... Főleg most... N

Undorító az egész. És szemétség hogy erre a gyogyszer se hat. 100* inkább lennék skizofrén mert arra van gyógyszer mint hülye szemelyisegzavaros... Feladom :(

2018. jan. 20. 08:45
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat adott ez a kérdés és a válaszok! Köszönöm!
2018. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!