Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A párválasztás miért nem...

A párválasztás miért nem lehet független a végzettségtől, anyagiaktól?

Figyelt kérdés

Biztos sokan tapasztalták már ezt a "társadalmi különbség" dolgot ki így ki úgy a maga módján. Sajnos most olyan helyen dolgozom(nagy multi) ahol a technikusok és különféle mérnökök részben együtt dolgoznak kapcsolatban állnak a gyártásban lévőkkel.

Itt dolgoznak lányok fiúk egyaránt, szóval mindenki megtalálná a magához valót, azonban van egy űr a két réteg között, és úgy látszik ezt nem is lehet áthidalni.

Hiába mosolygunk egymásra, vagy épp készséggel segítek neki, ha találkozunk egy sziával le van tudva ha összefutunk munkaidőben(én az alapanyagokat juttatom a cél állomásra, Ők meg van hogy több termék gyártását is követik)

Van aki úgy gondolja munkahelyre a pénzért jár az ember, de azzal nem mondok újat ha pl innét indult egy kapcsolat egészen a házasságig, szóval ez is olyan közeg mint egy összejövetel stb.


Szerintem azért nem ad a legtöbbjük egyértelmű jelet annak érdekében hogy kezdeményezhessen a másik, mert Ők tudják hogy nem "szabad" egy ilyen kapcsolatnak kialakulnia, helyes srácok vannak mindenhol, miért egy fuvarozóval ismerkednének, amikor vannak tanultabb többet is keresők a választékban.

Amikor pedig megnézem egy ilyen csaj adatlapját, be is bizonyosodik az elképzelésem ami nem volt alaptalan, erős szakirány, fej fej mellett vagyunk arc, megjelenést tekintve.


A mai világban, szerintem az összhangra kellene törekedni, nem a különféle méregetésre.


2018. jan. 19. 21:11
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Igaz nem kell szégyenkeznem a megjelenésem és kiállásom miatt, viszont ismerve a különbségeket, nem csinálnék magamból bohócot ha nem muszáj.
2018. jan. 21. 01:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!