Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt valaki aki negyed...

Van itt valaki aki negyed vérben roma?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek a szülei közül az egyik magyar a másik pedig félig roma? És így negyed vérben lett roma? Meglátszik rajtatok külsőleg? Magyarnak vagy romának tartjátok magatokat?
2018. jan. 21. 22:55
 1/7 anonim válasza:
en is igy vagyok, egyaltalan nem tartom magam ciganynak, mert nem is ismerem a rokonsagomat, a nagyszuleim teljesen kiszakadtak abbol a kozegbol, ezert anyukam se ismeri oket
2018. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem anya magyar, apa félig roma. Magyarnak tartom magam, de ha kérdezik, elmondom, hogy apu félig roma. Ha kérdezem, hogy látszik-e, azt momdják, hogy nem :)
2018. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bennem nincs cigány vér, de vannak ilyen rokonaim. Nem tartják magukat cigánynak, sőt hogy kifejezetten kerülik is az olyan közeget.
2018. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megverek valakit akkor magyar vagyok, ha engem vernek meg a magyarok akkor cigány vagyok!
2018. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Negyed reszt roma vagyok. Nem latszik rajtam, bar en fedeztem fel vonasokat magamon. Nem tartom magam romanak, de nem tagadom le.
2018. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen..én..anyám félcigány, apám magyar. Kicsit kreolos a bőrszínem kb.ennyi látszik. Anyámék 4en vannak testvérek, rajtuk látszik, bár csak félcigányok.. viszont a barna bőrszín látszik..én ezt a dolgot nem említem senkinek ..az egyik nagynénémet nagyon szeretem, vele tudok erről a témáról beszélni..de mással nem..
2023. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mivel örökbe lettem fogadva..és magyar családba kerültem, a származásommal is csak felnőtt koromban szembesültem, így magyar identitásom van.
2023. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!