Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a pszichológ...

Mi a véleményetek a pszichológusokról?

Figyelt kérdés

2018. jan. 24. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Minden embernek kéne egy. De egyébként semmi extra. Ez is egy hivatás,amihez a kellőnél több tolerancia kell.
2018. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kedveltem a sajátjaimat
2018. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 miért is kéne minden embernek?

Emberileg mi a véleményetek róluk?

Szerintetek a legtöbb hogyan áll a hivatásához?

2018. jan. 24. 11:59
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Nem voltam még pszichológusnál. Nem tudom, mennyit tudnak segíteni.

Pár ismerősöm volt már, többnél is, konkrét problémákkal. Ők azt mondták, hogy semmit sem segített. Még az is jobb volt, hogyha nekünk barátoknak elmondták a problémájukat és megbeszéltük a dolgokat. Sokszor konkrétan semmi mást nem mondott nekik a pszichológus, csak annyit, amit mi is tanácsoltunk barátként. Ezért szerintem felesleges pszichológushoz járni.

Van pár ismerősöm, barátom, akinek a foglalkozása pszichológus. Nagy részük nagyon elvont nézeteket vall. Főleg gyerekneveléssel kapcsolatban. Pl. nem szabad rászólni a gyerekre, nem szabad semmiben sem korlátozni, nem szabad semmit sem tanítani neki. Számomra ez nagyon fura.

2018. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%

Mi a véleményetek a hentesekről?

Mi a véleményetek a pékekről?

Szerinted mi értelme ennek a kérdésnek, ha ennyire általánosítasz?

2018. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert ismerek egyet, de én őt, magát is szívesen elküldeném egyhez. Kíváncsi vagyok ki, hogy vélekedeik effelől.
2018. jan. 24. 12:04
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb pszichológus jár is ollégához. Gondold el, az a munkád, hogy meghallgasd mások minden félelmét, dühét, elkeseredését, szükséged is lenne rá.
2018. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 nem feltétlen
2018. jan. 24. 12:17
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy van valami bajod a pszichológusokkal? :D Csak mert nem írsz semmi konkrétumot, csak sokat sejtetőnek szánt félmondatokat.

Tisztázzuk, pszichológushoz járni nem baj, nem szégyen, és tényleg nagyon sok emberre férne rá, csak nem megy el, mert mondjuk nem telik, vagy azt hiszik, hogy betegnek nézik miatta. Ha azt valami sértésnek képzeled, hogy az illetőre is ráférne egy pszichológus (bocs, de ebből a szűkszavú, durcásnak ható stílusból ez jön le), azzal kb. csak a saját tudatlanságodat bizonyítod.

Maguk a pszichológusok sokfélék, nyilván akad köztük, akit kedvelnél, meg olyan, akit nem, van aki jó a szakmájában, van aki kevésbé.

Még mindig nem tudni, mire vagy igazából kíváncsi.

2018. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatom velük. A segítségnyújtásuk annak okán nem ért semmit az elmúlt évek alatt, mivel pontosan arra ösztönöztek, ami lelki sebeket okozott számomra. A célom az volt, hogy kikerüljek a helyzetből, nem pedig az, hogy benne éljek és naponta megküzdjek vele. Ezáltal nem tudok sajnos sikeres történettel szolgálni velük kapcsolatban. Nyilván emberfüggő, de nem akadtam rá “alkalmas” pszichológusra.
2018. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!