Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátkoznál valaki olyannal,...

Barátkoznál valaki olyannal, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Vállalnád azt, hogy te legyél valakinek a "mindene"?

Miért ha igen? Miért ha nem?



2018. jan. 27. 18:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor rajta emberek, barátkozni!:D
2018. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig nekem sincs senkim. Jól elvagyok egyedül, de valakinek a mindene lenni fullasztó.
2018. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek barátaim és nem is hiányoznak, én vagyok a te embered :)

35N

2018. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen, viszont nem akarnám és nem is engedném, hogy körülöttem forogjon az élete. Nem akarok a mindene lenni, nem egészséges.
2018. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Természetesen barátkoznék és vállalnám, hogy én legyek a mindene, de esélyes, hogy ezzel megfolytana, vagy én őt. Annó, mikor még volt kihez szólnom, sűrűn találkoztunk, de hagytam levegőhöz jutni is, miután ő maga keresett, igazából kölcsönös volt az egész. Megéreztem, mikor már nem volt vevő rám, pedig ehhez általában hülye vagyok. Az okát azonban a mai napig csak sejtem, közbejöhetett egy harmadik ember.


Csak a neten "tudok" ismerkedni, de mégsem tudok, mert sosem sikerül. Aki hozzám hasonlóan magányos, az nem válaszol, vagy mereven elzárkózik bármilyen ismerkedéstől. Tényleg valós barátokat keresek, a találkozást hamar fel szoktam vetni, erre még csak elutasító válasz sem jön. Mindenki fél attól, hogy tényleg barátja legyen, miközben elmondása szerint nagyon egyedül van. Egy embernek vannak barátai, de sosem keresik, ezért írt ki kérdést. Elkezdtünk beszélgetni, de ugyanazt csinálja velem, mint vele az állítólagos barátai: sosem keres. Ha én keresem elnézést kér, aztán két mondat után napokig felém sem néz. A csomó rossz tapasztalatom miatt született ez a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..


#8-as! Egyet kell értenem veled. Akikkel összehoz az élet, azoknak számtalan barátuk van, nekem meg jóformán senkihez sincs szólnom. Rossz ezt így leírni, de már megszoktam az egyedüllétet. Örülök, ha valaki néhány havonta rám tud szánni egy órát, de két ilyen alkalom között csak a magány marad. Én az a fajta vagyok, aki ebből nem tud kitörni, egyedül túl kevés vagyok hozzá. Egyébként az élet minden területén hasonlóan viselkedem, nem csak a barátkozás nem megy.

2018. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én szívesen barátkoznék.

Mindene, szívesen, csak azért kis szabad mozgás kell mert egymás nyakán lógni állandóan néha sok lehet! Még annyi barátok kellenek, jó néha kibeszélni magad.

2018. jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én is szívesen barátkoznék ilyen emberrel mert nekem sincsenek barátaim 18L
2018. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nekem elég sok nehezen nyíló barátom van, szóval sose okozott ez problémát. Viszont azon érdemes elgondolkodni, hogy bizonyos embereknek miért nincsenek barátaik? Valószínűleg azért nem, mert nehéz a természetük valamilyen szempontból. Az ilyen embereknél azzal kell számolni, hogy esetleg nem velük fogsz bulizni járni... :) Ezért kell ilyen célra másokkal is ismerkedni.


23/N

2018. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én mindig nyitott vagyok új baràtokat szerezni, viszont màr volt ilyen baràtnőm és nagyon ràm akasztott, napi 8 hívàs minimum.

24l

2018. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek barátaim, szóval örülnék ha barátkozhatnék egy hozzám hasonló emberrel. :)


20/L

2019. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!