Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha nincsenek álmaim/céljai...

Baj ha nincsenek álmaim/céljaim? 15/F

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, kövesd az álmaidat, érd el a céljaid..

De nekem konkrétan nincs célom..

Régebben fociztam, és nagyonjó képességekkel lettem megáldva, tényleg nagyszerűen focizom, 8évig fociztam, de abbahagytam, annak több oka is volt..Kisgyerekként még hajtott a vágy, hogy focista leszek, de mostanra meglustultam..A volt osztálytársaim is abbahagyták melletem a focit, és így elment a kedvem edzésekre járni, de azért mentem..Aztán pánikbetegségem lett, és folyamatosan légszomjam volt a pályán..1éve hagytam abba..Folyamatos álmom már körülbelül 5éve hogy világhírű Dj legyek..A szüleim kiskoromtól fogva, 4évesen betoltak egy Görögországi Discoba babakocsival, később is ahogy meghallok egy zenét, valami furcsát érzem..Már 10évesen is a Virtual Dj-vel szórakoztam, de nem jutottam valami sokáig :D

Szüleimtől szerettem volna kérni egy keverőpultot,(KB 40.000-ig ) meg mondtam hogy tökjó lehet Dj-nek lenni..De nemvettek valami komolyan..Szerintük lehetetlen hogy ezen az ágon valami lenne is belőlem..Tudom hogy kellenek hozzá kapcsolatok, és pénz..És hogy igazán sikeres Dj-nek tényleg nagyonnehéz lenni..De nekem már azis egy hatalmas nagy ösztönzés lenne, ha később kisebb klubbokban játszanék..Szerintetek ezt az álmot is hagyjam?Vagy 1év múlva diákmunkával spóroljak magamnak össze egy keverőpultra? Igazából ezt az 1célt tűzném ki, más nincs, csak az hogy az élet bármely terén megtudjak állni, magabiztos legyek, és semmi ne jelentsen problémát, legyen pénze, egy kis izom legyen a testemen(tudom ezért is megkell dolgoznom)

Anyukám egésznap a diplomát fújja, hogy azt mindenképpen megkell szereznem..De én nemakarom az egész életemben egy irodaasztal mögött rohadni..Én nem akarok ilyen tömegmunkákat végezni.Bocsi ha kicsit nyálas volt a szövegem :D


2017. dec. 12. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami cél mindig van. Te is azzal kezded, hogy nincs, aztán csak eljutottál oda, hogy DJ szeretnél lenni. Ez aztán ahogy öregszel és komolyodsz, átalakulhat majd mássá. De a DJ-ség önmagában sem rossz dolog, ha nem leszel világhírű, akkor sem. Én például szerettem fotózni kis koromban, aztán elkezdtem hobbiból, és igaz, hogy nem egészen ez a munkám, de járok esküvőkre fotózni, elég sokan hívnak. Szeretem is. Mivel sokat járok esküvőkre, ezért látom, hogy merre megy ez az iparág. Vidéken legalábbis még mindig az élőzene a menő, tudod, ez a lakodalmas sz@r, de egyre többen hívnak már DJ-t esküvőre zenélni. Ha a szüleid nem veszik meg, spórolj rá. Karácsonyi pénz, húsvéti pénz, szülinap, később diákmeló. Máris van egy célod. De akkor olyan cuccot vegyél, amit használni is tudsz. (Én nem értek hozzá, de legyél vele mobilis, hogy el tudj menni kisebb bulikba, akár haverokhoz zenélni.) Az elején úgyse nagyon fognak fizetni, de legalább lesz rutinod. Barátkozz már "befutott" DJ-kkel, akik ezt csinálják. Tanulj és fejlődj. Aztán ha megvan a saját stílusod, akkor eljárhatsz esküvőkre zenélni. Egész jó pénz van benne. De emellett érdemes lenne még tanulnod valamit, hogy ne csak egy lábon állj. Azt te tudod, hogy mi érdekel, de ha bármi szakmát tanulsz, valószínűleg nem lesznek megélhetési gondjaid, mert jelen pillanatban mindenhol szakemberhiány van. Nincs elég orvos, informatikus, asztalos, kőműves, pék, stb. Aki van, annak meg könyörögnek a munkahelyek, hogy menjen oda dolgozni.
2017. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Baj, mert nekem sincs és minden napom egy kín szenvedés.
2017. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 évesen egyáltalán nem baj. Bulizz, csajozz, élj. A célok majd jönnek, úgy 8-10 év múlva. Korábban is lesz majd, de azok nem lesznek véglegesek.
2017. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!