Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változtassam meg gyökeres...

Hogy változtassam meg gyökeresen a személyiségemet?

Figyelt kérdés

Elég félénk vagyok és nem tudok beszélni az emberekkel.Ha egy idegen emberrel beszélek,zavarban vagyok.Nem is mernék megszólítani egy idegen embert.

Hogy küzdjem ezt le?Rendőr akarok lenni és úgy fognak kivágni a pszichológián,mint annak rendje



2018. jan. 28. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél zavarban, gyakorolni kell és majd elmúlik. Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Mennyél sokat emberek közé. Korral is változik.
2018. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A problémádra nem tudom a választ, de azt igen, hogy a rendőrségen belül is van sok munkakör, nem feltétlenül kell neked mindenféle emberekkel foglalkozni, mint ahogy sok egészségügyi dolgozónak sincs személyes kapcsolata betegekkel.
2018. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 ez lehet,de attól még a pszichológiain át kell menni

Fiú vagyok

2018. jan. 28. 17:51
 4/7 A kérdező kommentje:
18/F
2018. jan. 28. 17:52
 5/7 anonim válasza:
Szembe kell nézni ilyen helyzetekkel, rengetegszer.. csak az idő és gyakorlat segíthet. Korábban én is elképesztően izgulós voltam, 8 évesen mikor a tanár kihivott a táblához, remegett a kréta a kezemben.. gimnáziumban egész érettségiig ez alig csökkent. Aztán egyetemen vagy tucatszor kellett előadást tartanom a csoport előtt, és 2 év után már közel sem voltam olyan rosszul, mint régebben.
2018. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem a kuzdosport segitett, hogy ne legyek felenk. :)
2018. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyugi idövel elműlik.

Menj sportolni; focizz, röpízz, vagy kosarazz. Csak légy társaságban. Építsd fel magad előtt egy ún. "mentális útvonalat", ami legalul, a nulláról kezdesz el. Meglátod, fejlődni fogsz, és utána már csak természetes lesz számodra az emberek közelében lenni, és velük beszélgetni.

és kerüld a szorongásgátló gyógyszereket!

2018. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!