Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

YouTube-on valahogy elkeveredtem egy halom cigányos videóhoz ahol a nyomort mutatták.

Annyit láttam az osszesben,hogy letaposott föld van az udvaron. Miért? Miért nem vetik be? Mi sem vagyunk gazdagok, de nem is vagyunk csórók. Minden ősszel felássuk a kertet bevetjük, gazoljuk,öbtözzük stb. Idén belevágtam a csirkézésbe stb. Ők miért nem csinálják ezt?

Egy tasak cukkini 75ft az 5 tő legalább stb. Van amiből egész évben nem kell vásárolni mert van itthon. De nyáron pl bolti zöldséget nem látok az asztalon.

Egyszerűbb sírni, és nyomorogni mint csinálni valamit?? Anyummal beszéltem erről 3 óra hosszat kb. arra jutottunk,hogy nincs elég eszük hozzá.

Meg miért bagóznak?

Ha csak havi 500ft akkor az is 2,5 kiló Tesco minőségű kenyér. Van 2kg csirke farhát vagy mitom mit lehet kapni ennyiből. De akkor sem üres gyomorral fekszel le.

Valaki magyarázza már el kérlek.



2018. jan. 28. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Most komolyan. Szerinted hány olyan cigo van aki elkezd dolgozni? Főleg ha el is lophatja?

Kérdésed értelmetlen. Ti olyanok vagytok, mások nem olyanok.

Van aki szereti a tisztaságot, vagy aki szarkupacban szeret élni. Van aki okos, van aki nem. Nem vagyunk egyformák.

2018. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberek leginkább úgy élnek ahogy azt a szüleiktől tanulták. Ők nem tanulták meg a szüleiktől azt amit írtál, hogy sok mindent meg is lehetne termelni.
2018. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok ember van, akik úgy élnek mint a patkányok, vagy valami élősködők. És most NEM csak cigányokra gondolok, mert fehér ember is van köztük bőven.


A környékünkön ahány igazán szegény ember volt, az mind úgy élt, mint valami állat. A házukon a kisebb hibákat sem javították ki, ezért lerohadt az egész. Még egy tisztasági festés sem volt. A kertjük tele gazzal, mértéktelen hulladékkal. Ez utóbbi a legundorítóbb. Mikor azt látod hogy tele van minden szeméttel meg retekkel.


Vagy pár éve volt, hogy malacot, csirkét osztottak. Aztán sok ember még azzal sem tudott bánni, megette, eladta.


A cigire meg megkaptam egyszer, hogy "ennyi örömöm van az életben, ne sajnáld már tőlem". És sokan tényleg így nézik. Nem azt nézi, hogy abból a pénzből havonta elmehetne egy kisebb hétvégi nyaralásra, hanem azt, hogy "neki csak erre telik".

2018. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
cigányok ennyi a magyarázat. Nem rasszizmus, hanem ez az igazság. Lopnak, csalnak, hazudnak stb... Ezek nem dolgoznak
2018. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kérdésed, nagyon jol látod. Még #1 válaszát ha elolvasod rájössz a helyes válaszra. A most iskolakezdö generáciot meg kell tanitani azokra az alapvetö dolgokra, gondolkodásra amiket te természetesnek találsz mert szüleidtöl már egészen kis korodban láttad.
2018. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értek mindenkit, és egyet értek! De egyvalamibe beletudok kötni!

2018 van náluk is van internet,járnak iskolába,néznek tv-t,olvasnak újságot látják mi a norma,hogy kell élni.

Látja,hogy lehet termelni és nem kell venni stb. De nem tudom felfogni miért nincs meg az akarat, a szikrája a változásnak?! Most nem lesz indok a cigány. Én is rasszista vagyok és ezzel magyarázok mindent de nem, most nem válasz!

2018. jan. 28. 22:28
 7/7 A kérdező kommentje:

Linkelek egy videót! Tekintsük el attól,hogy jobbikos,Fideszes, MSZP-s valaki. A lényeget nézzük! Mi a rák jó ebbe?? Tartsá' csirkét meg vessél zöldséget és nem élsz szarul! Ne mondja nekem senki hogy ez bonyolult..

[link]

2018. jan. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!