Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan autó ami miatt...

Létezik olyan autó ami miatt nem ítélik el az embert?

Figyelt kérdés

Aútóvásárlás elött vagyok. Ahogy nézelődtem, minden ami megtetszett ahoz jár valami negatív előítélet.

Ha egy olcsó Suzukit veszek akkor tuti csóró vagyok.

Ha egy kisvárosi kismotorost akkor csóró aki az anyja kocsijával jár.

Ha sportautót veszek akkor tuti kapuzárási pánikom van, és nem élhettem ki magamat gyerekkoromban.

Ha terepjárót veszek akkor tuti kompenzálok mert kicsi a micsoda.

Ha öreg autót veszek akkor tuti egy suhanc vagyok friss jogsival.

Ha drága, német márkás kocsit veszek akkor tuti egy újgazdag köcsög vagyok.

Ha normál középkategóriás autót veszek (pl H astra) akkor egy tömegember vagyok.

Ha kisautót veszek (pl MX5) akkor meg tuti meleg fodrász vagyok.

Ha hibridet veszek akkor tuti öntelt idióta vagyok.


Miért van az hogy az emberek az élet minden területén imádnak mindent elítélni?

Nem ez alapján fogok autót választani. De azért kiváncsi lennék szeribtetek mi az amiről az embereknek nincs negatív véleménye.


2018. jan. 29. 18:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
33%
Minden az életben hozott döntésed jellemez téged.
2018. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és őszintén? Semmi. Aki akar, az úgy is beleköt valamibe, legyen szó bármiről. Ilyenek az emberek, kötekedni minden miatt tudnak.
2018. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen. Vannak olyan emberek, akik nem az autóválasztásod alapján ítélnek meg. Akkor sem, ha ők nem olyat választanának.

Aki meg könnyen ítélkezik, az mindennel, mindenkivel kapcsolatban ilyen. Ne foglalkozz velük. Egy idegen, ismeretlen véleménye miért számít ennyire?


Engem nem érdekel, hogy kinek milyen autója van. Ha szép, vagy különleges, akkor megnézem, feltűnő. Ennyi.

Egyébként inkább az érdekel, hogy hogyan vezet. Az a lényeg, hogy normálisan viselkedjen a közlekedésben, nem az, hogy milyen az autója.

2018. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszel egy Sssangjongot vagy micsodát, akkor mi vagy? :D


Egyébként meg vedd azt, ami tetszik/jó... mit érdekel mások véleménye?

2018. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
amiket leírtál többsége baromság... De nyilván valamiért olyan autót veszel amilyet, pl egyterű, kombi...
2018. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk nekem mindegy mit veszel, csak ha élni akarsz akkor nem veszel régi Suzuki Swiftet. (Ha figyeled a híreket minden héten meghalnak egy olyanban mert papír az egész.)
2018. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kérdés csak az, hogy miért érdekelnek mások? Hiszen már az általad leírtak fele sem igaz, vagy idejét múlt.


Például egy Suzuki már rég nem az olcsó autó kategória, egy Vitara 4-5 milliótól indul, egy új Swift sem olcsóbb.


Kisvárosi kismotoros egy teljesen praktikus autó a városi közlekedésre és szintén lehet drága is. Nem mellesleg városban egyszerűen sokkal praktikusabb, kisebb fogyasztás, könnyebb parkolás miatt mint egy hatalmas cirkáló.


Sportautóból is sokféle van, terepjáróból is. A csilli-villi Hummereknek én sem látom sok értelmét, de egy elpusztíthatatlan Toyota Hilux még az iraki terroristák körében is népszerű.


Öreg autóból meg mi az öreg? Lehet 50 ezres rohadó Lada, de lehet patika állapotú oldtimer is, amiért milliót is fizetnének.


MX5-ösben sem láttam még "meleg fodrászt" csak kvázi irodai embereket, akik relatív jól keresnek, de nem is sokat. Az ilyen autók teljesen jók céges autó mellé hobbi autónak. Arra, hogy barátnővel kiugorjanak külföldre hétvégére.


Hibridtől meg miért lenne bárki öntelt? Ma már ott tart a világ, hogy lassan minden autóban lesz ilyen-olyan szinten hibrid rendszer.

2018. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen sok ember természete, de le kell tojni magadtól, és a saját vágyaid, akaratod után menni. Kit érdekelnek mások, az a lényeg, hogy olyan dolgot vegyél, meg olyan életet élj, amivel te jól érzed magad.
2018. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Járj talicskával. Egyébként meg az a legegyszerűbb, ha nem foglalkozok vele, mit gondolnak az autód alapján rólad, és megveszed azt, amelyiket te nagyon szeretnél.
2018. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mond már meg nekem kinek mi köze van hozza milyen autód van.Azt vedd ami a pénztárcadnak meglfelel ne azt ami a többi embernek.Ne aggódj akármilyen kocsit veszel úgyis lesz olyan aki beleköt.Ha túl jo a kocsid akkor az a baj mert ugye az ember eredendően irigy ha meg kevésbé akkor meg gagyi.Azt vedd amit te szeretnél.
2018. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!