Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az emberek miért ítélik azt...

Az emberek miért ítélik azt el aki első autónak egy e46ot akar?

Figyelt kérdés
Nekünk voltak bmw-ink, pl e39es 530d,e60 520i... és semmi bajuk nem volt soha, pedig ment bele km rendesen..első autónak egy 320i vagy 320d t szeretnék, mert annyira elvarázsol az a formavilág:) Miért mondják azt hogy: mert majd meglátod, csak sz*pni fogsz vele,a szervízköltségek,blabla.. Annyi ismerősömnek volt e46osa ,és valahogy nem panaszkodtak, beültek és hajtották.Miért mondják ezeket az emberek?Tényleg így lenne, csak a köreimben mindenki a jókat fogta ki?

2017. jan. 27. 01:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a jókat fogták ki, hanem nem biztos hogy igazat mondanak.

Mert nagyon kevés az az ember aki elismeri , hogy "IGEN SZART VETTEM." Vagy sok a hibája, drága a fenntartás. Azt te nem látod hogy ki mennyit hagy ott a szervizbe.

Ha pedig már több ember is azt mondja , ezzel semmi baj nincs , akkor más se meri azt mondani hogy az övé meg nem jó. Szinte kötelező dicsérni. Attól függetlenül ha nekem lenne annyi pénzem , akkor én is valami hasonló kategóriát vennék. DE csak is újat.

2017. jan. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
En 316 ot veszek elsőnek én is korbe kérdezgetem az összes bmws ismerösöm nekem azt mondtak hogy nincs ezzel baj dizeleset ne vegyek mert a turbo a legtöbben szét van kopva es nem olcso mulatság. Az alkatrészek télleg drágák és ha nem csinaltatod meg időben huzza magaval a többi alkatrészeket nekem ezeket mondták. Engem inkább a hátsókerék meghajtásért zaklatnak meg hogy sokat eszik :) remélem tudtam segíteni
2017. jan. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Mert attól, hogy bmw lett a popójuk alatt, hirtelen ők lettek az utak császárai és így már nem is tűnnek olyan soknak a többszázezres számlák.
2017. jan. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"beültek és hajtották"


igen, es meddig? van olyan, akinel ott az autoja 5-8 eve? en is csak azert utalom az osszes bmw-st, mert azt hiszik ok a nagyok, ok a valakik. undorito bekepzelt parasztok. tisztelet, annak a 2% kivetelnek.

2017. jan. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Haveromnak 320i e46 van, végülis nem sok olyan alkatrészt tudok amit nem kellett kicserélnie. Mentünk volna csúszkálni,driftelni csak neki hol elfolyt az olaj,hol a hűtőcső repedt szét, hol a víz folyt el szóval ja. A bmw rendkívül szervízigényes autó, nagyapám e60-asa 100.000 km-től havonta ment a szervízbe ilyen-olyan problémákkal, nem véletlenül találkozol belőlük ilyen olcsó és ennyi eladó példánnyal. Nekem volt korábban egy 320d-m, szintén e46, mikor 3. hónapnál másodjára vittem szervízbe, rendberaktam és eladtam, többet bmw-t biztos,hogy nem is veszek. Én egy felhúzott nissan 200sx-et hajtok, hátsókerék, 480 lóerő, raktam bele a pénzt rendesen,kb. 4millámban van az autó, viszont olajcserén meg szűrőkön kívül semmit nem cseréltem az elmúlt másfél évben, pedig lépegetem neki keményen
2017. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert BMW, és mindegy hogy milyen, az emberek csak a BMW-t látják benne. Mikor egy fiatal ilyet vesz, akkor az van, hogy jajjj, biztos csak menőzni akar vele.
2017. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem fog panaszkodni, hogy a kotlája már megint szervizben van. Hülyegyerek autó. Majd szívod a fogad, egy sima féktárcsa, fékbetét cserénél is.

Ha megfogott a formája, akkor vegyél egy Avensist.

2017. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tomcatters ***** válasza:
100%
Az a baj ezekkel az autokkal,hogy amit manapsag megveszel jo par darab , tobb gazdas.... Megveszik sokan ehberbol ,aztan ha valami gebasz van az autoval, akkor a leg olcsobb utangyartott alkatreszeket teszik bele, es utanna jo,hogy vacak lesz sok ....... Ha te veszel ,es elromlik valami ,erdemesebb gyari minosegu dragabb alkatreszre cserelni :D Sztem meg a mai napig vallalhato formaju auto :D foleg a faceliftes e46, de en tuti sor 6 vennem , leg jobb BMW motrok :D 325 vagy 330i vennek ,fogyasztasilag szinte nincs kulombseg a ketto blokk kozott :D Ezerszer jobbak mint a 20d 16-18-20i esetleg meg a 170 le 20i 6 hengerrel az 2.2 blokk :D Es magadnak veszel autot nem masnak :) Ki mit mond ,az miert erdekel ?
2017. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány évesen első autó. Ha 30 évesen akar valaki ilyet és van pénz egy nem romra, akkor az rendben.

Ha 18 évesen, akkor fél millióért csak álmodozik.

Ha 20 évesen, akkor még 1 millióért is egy rom lesz az, nem autó. Nem arról van szó, mert az 1 milliós rommal is lehet vagizni, ha nem mennek hozzá közel és nem látják, hogy már rohad. Addíg, amíg még működik. Utána kifordul a bele és egy másik BMV lesz az, amivel közlekedni fog. Busz, metró, villamos. Akkor meg már nem jobban megérte volna egy olyan autót venni, amiből ugyanennyi pénzért fiatalabb és sokkal jobb állapotú és nem tömegközlekedés a vége?

2017. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pont ma láttam egy M rendszámos dízel E46-ot. Nagykipuf, szmókendsárm, rozsda az ajtók alján és a sárvédőkön, de legalább nagyfelni meg éndzsölájz meg kamukszenon is volt, de nem számít mert BÉJEMVÉÉÉÉ!!!444négynégy!!!

Amúgy ha minimum 1.5 milláért valami normálisabbat nézel és fenn is tudod tartani, akkor nem gond.

Az ismerősök már csak ilyenek :D az én haverom TDI Golfot vett és azt kezdte magyarázni hogy a négyesgolf a legjobb meg csak menni kell vele... aha... törött hátsó spirálrugó, nem fogott a hátsó fék, kirohadt a csomagtartó zár, a küszöbön át lehetett dugni az ujjad, a hűtőből folyt a víz mindig.. de erre nem kell költeni :D:D

2017. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!