Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A munkahelyen miért ítélik...

A munkahelyen miért ítélik el, nézik le azt, aki egy kicsit csendesebb, szerényebb típusú?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki nézi le? Én mondjuk nagyszájú, társasági emberke vagyok, de soha nem néztem le azt, aki nem ennyire pörög. Munkatársaim közt is van csendes, akivel tök jót lehet beszélgetni, de társaságban nem nagyon szólal meg.

Ha arra gondolsz, hogy nem érvényesülsz a saját munkahelyeden,mert kicsit visszahúzódó vagy, akkor azt tanácsolom, ne foglalkozz velük, de ha kell, állj ki magadért... pl ne sózzanak rád pluszmunkát azért, mert úgyse mondasz nemet.

2018. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


és még sok másik ilyen kérdés van..Nem tudom miért hitelesebb vélemény az, amit konkrétan a te válaszod alá írnak. Előbb körül kéne nézni

2018. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeretnék, ha te is olyan lennél, mint ők. Megfigyeltem az emberek fő témáját. Nagyon egyszerű, és egysíkú. Néhány példa.


"Ez nem jó...azt miért nem...van?...adol?...miért nem?...az nem jó...az szar...nem, de...az hülye...az nem normális...elegem van...meleg van...hideg van...szúrnám...de jó segge van...fáj...fáj a fejem..."


Rinya rinya rinya.


Tehát, ha titkolni akarod a csendességed, néha bedobott: "utálom ezt a meleget" és télen majd cserélsz "utálom ezt a hideget"

2018. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!